Najlepsze magazyny dla dzieci z zadaniami - LOL Surprise, Psi Patrol, PEPPA PIG, 44 Koty

Różnego rodzaju magazyny i książeczki z zadaniami dla dzieci goszczą w naszym domu dość często, moje dzieci bardzo je lubią i chętnie spędzamy przy nich wspólnie czas.  Nasze ostatnie nowości to magazyny LOL Surprise, Psia Patrol, 44 Koty i Peppa Pig, które można kupić na ksiazeczkibajeczki.pl - mają tam ogromny wybór ciekawych pozycji dla dzieci. Magazyn 44 KOTY, który nawiązuje do znanej bajki  o arcykotkach pełen jest ciekawych zadań i łamigłówek dla najmłodszych. Dział "Kolorowa babcia " to ciekawa malowanka z liczeniem w tle, a bardzo lubimy takie zadania. Poza tym w magazynie znajdziemy sporo naklejek i różnych ciekawych łamigłówek. 


Magazyn Psi Patrol - RUBBLE wezwany do akcji to bardzo ciekawa publikacja z dołączoną figurką, która stanowi świetny dodatek i sprawia wiele radości, gdyż w magazynie są zadania do wykonania z tą figurką. Poza tym wiele ciekawych zagadek na skojarzenia i szybkość znajdowania różnic.


Magazyn LOL Surprise to prawdziwy hit wśród dziewczynek w wieku przedszkolnym - wiem, bo u nas w domu "rządzi LOL" - w gazetce znajdziemy sporo naklejek laleczek LOL i wiele ciekwych łamigłówek. Labirynty i szukanie różnic w dwóch obrazkach to to co lubimy najbardziej.  


 Książeczka Peppa Pig Wizyta w ZOO to idealna pozycja dla mniejszych dzieci, bo to one najbardziej kochają Świnkę Peppę. Podoba mi się to, że magazyn zaczyna się od spaceru Świnki Peppy po ZOO i dzieci mogą poznać ciekawe zwierzęta. Oczywiście nie mogło zabraknąć labiryntów i zadań na z liczbami i literami dla troszkę starszych dzieci. 


 U nas w domu tego typu magazyny dla dzieci goszczą dość często, moje dzieci chętnie do nich siadają i razem rozwiązujemy zadania i łamigłówki się w nich znajdujące. 

Komentarze

  1. Ale kolorowe :) jako dziecko uwielbiałam różne kreatywne magazyny i książeczki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety nie mam jeszcze komu kupić tych magazynów :(

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka