Słodki prezent na Dzień Chłopaka od CHOCOLISSIMO

Wrzesień kojarzy nam się nieuchronnie z początkiem jesieni, ale to nie jedyne "święto" w tym pierwszym jesiennym miesiącu, ponieważ 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka, który trzeba jakoś uczcić i obdarować swoich "chłopców". Najlepszym prezentem na Dzień Chłopaka z pewnością będą słodkie upominki od Chocolissimo, bo przecież każdy uwielbia słodycze.

Ja dla moich chłopaków zdecydowałam się na słodki telegram z napisem "Miłego Dnia Chłopaka", który będzie idealny dla mojego małego łasucha. Dodatkowym atutem takich słodkich czekoladek jest fakt, iż można nimi poczęstować pozostałych domowników.


Muszę się przyznać, że czekoladowy zestaw wędkarza, w skład którego wchodzą czekoladowe akcesoria wędkarskie, taki jak spławik, haczyki, kalosze i oczywiście czekoladowa rybka, jest świetny. Ten zestaw wybrałam dla mojego męża - wędkarza, myślę, że bardzo mu się spodoba. 


Według mnie takie słodkie prezenty sprawdzą się zarówno w przypadku dorosłych chłopców, jak i tych najmłodszych, bo przecież wszyscy kochają słodycze. Produkty w oferty Chocolissimo są wykonane z przepysznej czekolady, która rozpływa się w ustach. Co ciekawe produkty te poznałam kilka lat temu, gdy pracowałam przy gadżetach reklamowych - stanowiły one idealny słodki prezent i tak zostało do dziś. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka