Dzień z rodziną w parku rozrywki - Prezent Marzeń dla rodziny z dziećmi

Choć tegoroczne wakacje zapowiadają się zupełnie inaczej niż zazwyczaj, to warto robić sobie chociaż wstępne plany, ustalać listę miejsc do odwiedzenia, bo przecież w końcu będzie można spokojnie wyjechać na urlop. Szczególnie ważne jest to dla rodzin z dziećmi, bo przecież to właśnie najmłodsi najbardziej czekają na te upragnione wakacje. Warto zrobić sobie prezent - lub też najbliższym, którzy mają dzieci i skorzystać z oferty nietypowych prezentów w formie przeżyć, jakie oferuje PrezentMarzeń.com - oferta jest bardzo bogata i z pewnością znajdziemy tam idealny i oryginalny prezent.

Ja zdecydowałam się na voucher na Dzień z rodziną w parku rozrywki Magiczne Ogrody, jest to miejsc które kusiło mnie od dawna, ale zawsze było jakoś nie po drodze. Właśnie dlatego stwierdziłam, że to jest PrezentMarzeń idealny dla mojej rodziny - mając już wykupiony voucher wiem, że się zmotywuje i jak tylko będzie to możliwe, to zorganizuję rodzinny wypad w tą okolicę, by móc zobaczyć na własne oczy atrakcje w tym miejscu. Taka forma prezentu jest jak najbardziej na czasie, ponieważ PrezentMarzeń daje nam aż 500 dni na wykorzystanie vouchera.


Podoba mi się ta idea, że prezent dajemy już teraz, ale dajemy osobie obdarowanej możliwość wykorzystania go w dogodnym dla niej terminie - niczego nie narzucamy, nikogo do niczego nie zmuszamy. Na wykorzystanie vouchera jest aż 500 dni i uważam, że jest to super opcja.  


 Co sądzicie o takiej formie prezentów w formie przeżyć i doznań, które można dopasować do wieku i zainteresowań osoby obdarowywanej? 

Komentarze

 1. Prezent marzeń ma dużo ciekawych rozwiązań podarunków. Uważam że są świetne - bo wspomnienia na zawsze zostaną, a rzeczy materialne z czasem się niszczą i lądują w koszu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialny pomysł, udanej zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi sie takie prezenty, sama oglądam ostatnio oferty na tej stronie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsze prezenty, ponieważ spędzamy z dzieckiem czas w taki sposób, jak lubi :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka