Sukienka i wygodny dres, czyli ubrania z FEMME LUXE

Nowości FEMME LUXE - czerwona sukienka, wygodne dresy i t-shirt. Sukienki  to wciąż podstawa w mojej szafie, ale stawiam też na wygodę, dlatego zdecydowałam się na granatowy dres. Podczas porządków w szafie pozbyłam się "brzydkich ubrań po domu", dlatego postanowiłam zaopatrzyć się w ładne i wygodne rzeczy do noszenia w domu. 

Czerwona marszczona sukienka - zdecydowanie upodobałam sobie sukienki w tym kolorze i mam ich w szafie już kilka. Bardzo dobrze czuję się w czerwieni i chętnie po nią sięgam, to kolor który zdecydowanie dodaje pewności siebie i polepsza samopoczucie.

Granatowy dres - to hit mojego zamówienia, już jakiś czas szukałam wygodnego zestawu dresowego, który może się przydać nie tylko w domu, ale również podczas wyjścia na zakupy, czy w podróży. Bardzo duży wybór spodni dresowych znajdziemy w dziale Joggers - możemy wybierać spośród wielu kolorów i fasonów dresów.
Koszulka z nadrukiem - takich koszulek w naszej szafie powinno być przynajmniej kilka, bo to wygodna opcja, na szybkie wyjścia. W tej wakacyjnej koszulce urzekł mnie jej miętowy kolor i wakacyjny nadruk - ma w sobie to coś. Na FEMME LUXE znajdziemy sporo tego typu koszulek, można je znaleźć w wielu wzorach i kolorach w dziale T shirts - sama mam kilka i chętnie po nie sięgam.

Zestaw po domu - klasyka jeśli chodzi o ubrania po domu, czyli obszerny t-shirt i legginsy, ja postawiłam na szarości, niby nic a jest bardzo wygodnie i ładnie. Muszę przyznać, że ten zestaw świetnie się u mnie sprawdził - chętnie po niego sięgam. Takie wygodne komplety można wybierać spośród oferty w dziale Loungewear - sama chętnie je wybieram, bo świetnie się noszą  i są bardzo wygodne. 

 Moja szafa ostatnio zmniejszyła się o sporą ilość ubrań, a jednocześnie udało mi się uzupełnić ją o brakujące bazowe elementy. Zainwestowałam też w stojak na ubrania, na którym trzymam rzeczy na bieżącą pogodę, z których komponuję codzienne zestawy. W takiej formie jest mi zdecydowanie łatwiej, niż gdy wyciągam je z szafy - tutaj widzę wszystko od razu, a że od pewnego czasu staram się robić bardzo przemyślane zakupy odzieżowe i kompletować kapsułową garderobę, to nie mam problemu z kompletowaniem stylizacji.  

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka