Praca z domu - kurs Wirtualnej Asystentki

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się czymś coraz bardziej pożądanym, często niezbędnym -wielu z nas miało przymusową pracę zdalną i okazało się, że to jest to, co się u nas sprawdza, że praca w domu jest czymś w czym się odnajdujemy.  Obecnie mamy wiele możliwości pracy z domu, jednym z nich jest praca Wirtualnej Asystentki - pracujemy dla kogoś zdalnie pomagając mu ogarniać jego biznesowe sprawy. Niezbędną wiedzę można zdobyć na kursie Wirtualnej Asystentki, który jest dostępny na Platformie Kursów Online Centrum Rozwoju Personalnego

Dlaczego warto uczestniczyć w kursach online? 

Poszerzanie swojej wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji jest czymś o co warto zadbać, by przy zmieniających się warunkach na rynku pracy móc szybko zareagować i być elastycznym. Nie ma łatwiejszej i bardziej dostępnej dla każdego formy podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania wiedzy, niż kursy e-learningowe - dzięki nim możemy nabyć profesjonalną wiedzę bez wychodzenia z domu.  To my decydujemy kiedy odpalamy kurs, mamy w tym zakresie swobodę, dzięki czemu zawsze znajdzie się choć trochę czasu, by do niego przysiąść. 
Zakończenie kursu wiąże się z otrzymaniem dyplomu i certyfikatu, który jest wydawany na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej. 


Kim jest wirtualna asystentka?

To osoba, która ma za zadanie zapewnić wsparcie w codziennych sprawach organizacyjnych związanych z prowadzeniem biznesu swoich klientów, pomaga im załatwić sprawy, na które nie mają czasu. Ważne w pracy wirtualnej asystentki jest zdobycie podstawowych zdolności organizacyjnych i znajomość podstawowych narzędzi/programów używanych do pracy. 


Czego nauczysz się na kursie Wirtualnej Asystentki?

Pozwala on zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu odpowiedniej organizacji pracy, zarządzania projektami. Na kursie poznasz niezbędne narzędzia, które można wykorzystać w pracy z klientami. Znajomość social media i content marketingu to wiedza, która przyda się w wielu dziedzinach, ponieważ w dzisiejszych czasach jest wręcz niezbędna. 


Sama obecnie jestem w trakcie kursu Wirtualnej Asystentki, zdecydowałam się na niego by zdobyć nowe umiejętności, by poszerzyć swoją  wiedzę  i być może w przyszłości podjąć się pracy wirtualnej asystentki. Jedno jest pewne - ta wiedza nigdy mi nie zginie, informacje, które czerpię z tego kursu są mi bardzo przydatne w moich obecnych działaniach, a być może za jakiś czas okażą się być pewnego rodzaju alternatywą, czy też deską ratunkową. Według mnie warto kształcił się, zdobywać różnego rodzaju umiejętności, by później móc z  łatwością odnaleźć się na rynku pracy, który ostatnio dynamicznie się zmienia i trzeba szybko reagować dostosowując się do nowych realiów.


UWAGA !!!

Na moim FB właśnie startuje konkurs, w którym możecie wygrać kurs Wirtualnej asystentki lub inny wybrany z oferty Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu - szczegóły TUTAJ.

Komentarze

 1. Ciekawa propozycja, szczególnie w obecnych czasach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa forma kursu idealna na odleglosc :)

  OdpowiedzUsuń
 3. słyszałam już o tej pracy i nawet zastanawiałam się czy coś w tym kierunku nie podziałać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie, że są takie kursy i takie możliwości:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kursy online są bardzo dobrym wynalazkiem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka