Czy warto szukać miłości na portalach randkowych?

Mówi się, że w dzisiejszych czasach trudno znaleźć miłość, że ciężko jest z kimś być. Staliśmy się zamknięci na innych, nieufni, a do tego żyjemy w ciągłym biegu, często widząc tylko czubek własnego nosa - mogłabym tak wymieniać długo. A przecież z drugiej strony potrzebujemy kogoś, kto będzie przy nas, kto będzie nas wspierał w naszym życiowym pędzie, a czasami trochę stopował i sprowadzał na ziemię, kiedy będzie to koniecznie. 

randki w internecie
   Miłość zawsze była ważna w życiu ludzi i zawsze będzie - to ona sprawia, że życie jest piękniejsze i łatwiejsze. No właśnie - miłość, tylko gdzie jej szukać.  Odnoszę wrażenie, że jest to coraz trudniejsze w realnym zabieganym świecie, a może by tak poszukać w tym wirtualnym.... Obecnie coraz więcej osób szukam miłości przez internet, nawet jeśli się do tego nie przyznaje, bo przecież jest to łatwiejsze i szybsze i nie trzeba szukać powodu by zagadać do drugiej osoby. Z pomocą przychodzą portale randkowe - to tam ludzie szukają swojej drugiej połówki, swojej miłości.

związek internetowy

Kiedyś mogłoby się to wydawać abstrakcyjne, no bo jak to - szukać miłości przez internet. Jednak obecnie nikogo to nie dziwi, a wręcz przeciwnie jest to coś absolutnie naturalnego. Choć pojawia się pytanie czy to dobre miejsce i czy warto szukać miłości na portalach randkowych - to przecież jest to miejsce tak samo dobre jak i każde inne. Znam wiele par, które poznały się najpierw w świecie wirtualnym, a dopiero później w świecie realnym. Co ciekawe  nie były to, tzw."przelotne znajomości".

partner z portalu randkowego

Za  przykład może posłużyć moja koleżanka ze studiów, która trochę z nudów pisała z chłopakiem na jednym z portali randkowych, po pewnym czasie postanowili swoją znajomość przenieść do świata realnego i poznać się osobiście - zostali parą. To było ponad 10 lat temu - dzisiaj są już dawno po ślubie i mają dwójkę dzieci. 
To nie jedyna taka para z mojego otoczenia, która poznała się na portalu randkowym - znam ich jeszcze kilka.  Także podsumowując  i odnosząc się do pytania z tytułu tego wpisu - to zdecydowanie warto szukać miłości na portalach randkowych, bo nigdy nie wiadomo skąd zapuka do nas miłość życia.... 

miłość online

Komentarze

 1. Zna wiele osób, które poznały w necie partnera :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj warto :) Tak poznałam mojego narzeczonego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam wiele par, które poznały się przez internet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A dlaczego by nie? Wiele par szczęśliwie się w sobie zakochało dzięki takim portalom randkowym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Potwierdzam, warto spróbować. Po wielu nieudanych miłościach to właśnie na Tinderze niechcący poznałam dotychczasową miłość mojego życia. Miała być darmowa kolacja i zabicie nudy, a skończyło się na wspólnym mieszkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie, że koleżance się udało. Przeważnie trafia się tam na zboki, albo jakieś zryte berety. Mi już wystarczył mój mąż. Niby taki wierny, a okazał się kretynem. Wolę już koty :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Pewnie, że warto próbować. Zawsze to jakiś sposób :).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka