Prezent na dzień babci - przepiśnik, kubki, obraz na płótnie, planer

Dzień babci i dziadka to bardzo ważne święto, bo choć o naszych najbliższych powinniśmy pamiętać każdego dnia, to warto uczcić ten dzień wyjątkowo i podarować coś co sprawi im radość.  Prezent na dzień babci może przybierać różnorodne formy, poniżej znajdziecie kilka przykładów ciekawych pomysłów na prezent na dzień babci i dziadka ze strony MyGitfDNA.pl - to prawdziwa kopalnia inspiracji, jeśli chodzi o prezenty na różne okazje. Sama już wiele prezentów zamawiałam właśnie tam - na różne okazje, takie jak ślub koleżanki, parapetówka, czy też chrzciny lub roczek.

Co kupić na dzień babci ? 

To pytanie zadaje sobie wielu z nas, bo kwiatki i czekoladki to podstawa, ale przecież warto dołożyć do tego coś oryginalnego, coś pamiątkowego, coś co sprawi babci radość. Przygotowałam poniżej propozycje prezentów idealnych na dzień babci, które sprawią wiele radości, wśród nich znalazły się zarówno fotoprezenty, jak i personalizowane prezenty.


Kubek ze zdjęciem - to chyba jeden z najpopularniejszych fotoprezentów, co mnie wcale nie dziwi - sama uwielbiam kubki, a taki ze zdjęciem jest miłą pamiątką. Dla babci z okazji jej święta idealną opcją będzie kubek ze zdjęciem wnuków - właśnie na taką opcję ja się zdecydowałam.


Kubek BABUNIA -   kubek z napisem NAJLEPSZA BABCIA NA ŚWIECIE zachwyci każdą babcię i sprawi, że zrobi się jej bardzo miło, bo przecież babcie są wspaniałe. Do tego bardzo ciekawa grafika :babci", która sprawia, że kubek wygląda bardzo ciekawie i z pewnością przypadnie do gustu każdej babci - nawet tej najbardziej wymagającej.


Obraz na płótnie - pozostając w temacie personalizowanych prezentów, produktów ze zdjęciami dla mnie zawsze sprawdzają się obrazy na płótnie  - sama mam ich już kilka i planuję stworzyć z nich niebawem domową fotogalerię. Dla mnie zdjęcia wywołane w dużym formacie, właśnie choćby w formie obrazu na płótnie to świetna opcja, uważam, że warto wybierać właśnie takie rzeczy na prezent dla najbliższych.


Przepiśnik - czyż nie jest tak, że babcia robi najlepszy na świecie sernik, jabłecznik lub coś innego, co tylko u babci smakuje najlepiej  - u mnie tak właśnie jest. W związku z tym wiem, że babcia będzie zachwycona, gdy otrzyma specjalny notatnik - przepiśnik, w którym będzie mogła zapisywać swoje sekretne przepisy kulinarne, a  do tego napis "Przepiśnik BABCI" będzie strzałem w dziesiątkę. Myślę, że taki przepiśnik przydałby się nie tylko w formie prezentu na dzień babci, ale również i wielu znajomym mi kobietom - bo chyba niestety wiele z nas ma przepisy pozapisywane gdzieś na różnych  świstkach papieru.


Planer MISTRZYNI PLANOWANIA - babcia też może,a  nawet powinna być dobrze zorganizowana, w takiej sytuacji przyda jej się coś, gdzie będzie mogła sobie wszystko zapisać, zaplanować - idealny dla niej będzie planer książkowy. Ma on bardzo przejrzystą szatę graficzną, dużo miejsca na notatki i plany - te krótkie i długie, czyli roczne, miesięczne i dniowe. Z takim planerem z pewnością można wszystko świetnie zaplanować.

Komentarze

 1. Bardzo ciekawe pomysły dla babci :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kubki że zdjęciem to fajny pomysł, moja babcia kiedyś taki dostała. W tym roku postawiliśmy na szkatułki

  OdpowiedzUsuń
 3. Kubeczek spersonalizowany jest pięknym prezentem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mega prezenty dla babci czy dziadka super! Szczególnie te kubeczki

  OdpowiedzUsuń
 5. Kubek to swietny pomysl i taki mily czas na wspomnienia :D

  OdpowiedzUsuń
 6. super pomysły! :D bardzo ładna grafika jeśli chodzi o ten kubek

  OdpowiedzUsuń
 7. Mojej babci wystarczy kalendarz stojący w kuchni do bycia zorganizowaną :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zawsze mam problemy co kupić na dzień babci, dzięki za świetne propozycje

  OdpowiedzUsuń
 9. przepiśnik to świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń

 10. Ja bardzo doceniam takie pomysły na prezent urodzinowy na babci lub na inną okazję :) kubek i kalendarz - świetne :) jednak ja zawsze stawiam na spersonalizowany upominek :) kubek lub kalendarz z imieniem babci może okazać się świetną pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka