National Geographic Kids, czyli świat zwierząt dla najmłodszych

Czasopismo National Geographic jest choćby ze słyszenia znane przez każdego z nas, od kilku miesięcy mamy na rynku dostępną jego edycję dla dzieci - National Geographic Kids. Magazyn ten jest dla dzieci prawdziwą skarbnicą wiedzy o otaczającym je świecie, przyrodzie, zwierzętach. Daje im możliwość poznania i zrozumienia zjawisk zachodzących na naszej planecie.


Każde wydanie magazynu zawiera ciekawe artykuły, które zainteresują małego czytelnika, kluczową rolę odgrywają również zdjęcia - to one pozwalają dzieciom pozna lepiej otaczający je świat. Artykuły mają ciekawe tytułu, jak choćby:"Czy wiesz, co potrafi jeż?" i są napisane przystępnym i zrozumiałym językiem.


FOTOKONKURS NATIONAL GEOGRAPHIC KIDS

Na łamach magazynu został ogłoszony super konkurs fotograficzny, w ramach którego trzeba zrobić zdjęcie pasujące tematycznie do jednej z czterech kategorii: pamiątka z wakacji; zwierzę, które szczególnie podziwiasz; co w trawie piszczy (przyroda); portret.

Konkurs trwa do 22 października 2019, a nagrody są bardzo ciekawe.


Magazyn organizuje także wydarzenie o nazwie "Dzika Odyseja", czyli safari po polskich parkach narodowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 października - PARK NARODOWY UJŚCIE WARTY - start o 10:00 widowiskiem w budynku dyrekcji parku w Chyrzynie. Atrakcje jakie czekają na miejscu to wieże i platformy obserwacyjne, z których można wypatrywać klucze gęsi i żurawi oraz ścieżka edukacyjna "Ptasim Szlakiem".


Jeśli szukacie godnego uwag i ciekawego magazynu dla swoich dzieci to śmiało mogę Wam polecić National Geographic Kids.


Komentarze

 1. Fajny dodatek w postaci naklejek :D Fajne są takie magazyny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy magazyn dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna rzecz, idealna, by dzieci kochały zwierzaki <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna i mądra gazetka, będziemy kupować jak moje córki podrosną :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że dla każdego dziecka to bardzo fajna sprawa 😀
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka