ANGRY BIRDS, czyli WŚCIEKŁE PTAKI - komiks i magazyn

Pod koniec września do kin wszedł film "ANGRY BIRDS 2", a dla wszystkich fanów tych wesołych (wściekłych) ptaków  powstał magazyn Wściekłe Ptaki, który można kupić na hitsalonik.pl 

Powieść filmowa "Angry Birds 2" to propozycja dla trochę starszych dzieci, które ją samodzielnie przeczytają. Napisana jest ona w ciekawy sposób - z pewnością zainteresuje każdego małego czytelnika.


Magazyn WŚCIEKŁE PTAKI będzie idealny dla każdego fana ANGRY BIRDS. Do pierwszego numeru został dołączony prezent w postaci bombowego kompletu, czyli słuchawki i etui. Oba gadżety opatrzone wizerunkiem Angry Birds. Wewnątrz magazynu znajdziemy 2 piękne plakaty i całe mnóstwo łamigłówek i zagadek.


 W drugim numerze magazynu poza ciekawostkami i zagadkami znajdziemy prezent w postaci niezbędnika ptakotwórcy, w skład którego wchodzi gumolina, a także brwi i oczy ptaków. Zestaw idealny na jesienne dni. 


Oglądaliście Angry Birds?
Wasze dzieci lubią takie magazyny dla dzieci?

Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

7 komentarze :

 1. Lubię grę, ale filmu jeszcze nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamietam jak byłam dzieckiem i sama prosiłam rodziców o podobne gazety! Super ze to jeszcze istnieje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Są dzieciaki zafascynowane tymi ptakami :) Nas jakoś ominął ten szał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam, bo dzieci za duże już :-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię ani gry ani filmu ani tym bardziej książek, ale dla fanów na pewno to nie lada gratka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. U nas był krótki moment, kiedy synowie zainteresowali się Angry Birdsami ale teraz już im w głowie Minecrafty i takie tam ;)

  OdpowiedzUsuń