Prezent na baby shower, który zawsze się przyda - Zestaw butelek Suavinex

Przyjęcia na cześć dziecka, które niebawem ma się urodzić oraz przyszłej mamy to coraz bardziej popularne również w Polsce Baby Shower, które bywa też nazywane "bociankowym". Ta forma przyjęcia/imprezy na moment przed urodzeniem dziecka, bo przecież organizuje się je najczęściej w ostatnim miesiącu ciąży przyszła do nas z USA i cieszy się coraz większą popularnością. Co mnie wcale nie dziwi, bo zawsze wychodzę z założenia, że okazji do spotkań z przyjaciółmi i do dobrej zabawy wraz z prezentami nigdy za wiele. Dlatego oczekiwanie na nowego członka rodziny warto uczcić właśnie tego typu przyjęciem. 


Z założenia baby shower jest dla dziecka, które dopiero ma przyjść na świat - dlatego też na przyjęciu zazwyczaj obdarowuje się przyszłą mamę prezentami dla dziecka. Gdy zostajemy zaproszeni na taką imprezkę pojawia się pytanie - co kupić? Moją propozycją idealnego prezentu z tej okazji, który z pewnością będzie przydatny jest zestaw butelek SUAVINEX. Niezależnie od tego czy mama będzie karmić piersią czy zdecyduje się na mm butelki będą przydatne. Ja pomimo tego, że karmiłam piersią przez kilka miesięcy to korzystałam w butelek, ponieważ starałam się odciągać nadmiar pokarmu i tworzyć "zapas" chociażby na sytuację, kiedy musiałam wyjść z domu na dłużej niż godzinkę, a chciałam mieć pewność, że moje dziecko nie będzie głodne.


Uważam, że pomimo planowanego sposoby karmienia dziecka trzeba mieć w swojej wyprawce butelki, ponieważ nigdy nie wiemy jak to wszystko wyjdzie w praktyce. Butelki zawsze się przydadzą, a ja uważam, że lepiej być przygotowanym zawczasu.


Moja butelkowa propozycja to zestaw butelek SUAVINEX zapakowany w opakowanie idealna na prezent, jest on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej i różowej, dla chłopca i dla dziewczynki. Produkty te charakteryzują się oryginalnym i niepowtarzalnym designem, który sprawia, że te akcesoria premium pozwalają dziecku otaczać się pięknym i wyjątkowymi przedmiotami od pierwszych chwil życia. 


Hiszpańska marka SUAVINEX to nowość na polskim rynku - warto wiedzieć, że jej produkty były używane przez dzieci z Hiszpańskiej Rodziny Królewskiej. Kluczowy jest także fakt, iż wszystkie ich produkty są w całości produkowane na terenie Europy - w Hiszpanii i Słowacji, co potwierdzenie znajduje w fakcie, iż posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty i akredytacje, w tym  certyfikat Aenor zgodnie z normą UNE-EN ISO 9001: 2000, a także są bezpieczne dla dzieci, gdyż są wykonywane z materiałów bez bisfenolu A.


Co sądzicie o takim prezencie na baby shower?
Miałyście okazję być na takim przyjęciu ?

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka