Pierwsze Lego mojej córki - Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO 10558

Od pewnego czasu zastanawiałam się nad tym, aby zakupić pierwsze klocki LEGO dla mojej córeczki, znalazły się one nawet na liście prezentów świątecznych. Jednak nasze pierwsze klocki LEGO DUPLO trafiły do nas szybciej, dzięki udziałowi w kampanii Streetcom.Streetcom- na czym to polega?
Jest to serwis, dzięki któremu można uczestniczyć w kampaniach marketingu rekomendacji i testować różnego rodzaju produkty. Kampanie są dobierane pod odpowiednim względem do danych osób- dlatego, że moja córeczka ma 2 latka, udało mi się zostać Ekspertem Streetcom w kampanii z LEGO DUPLO i razem z córeczką możemy testować klocki.


Do Streetcom może zapisać się każdy, dokonując rejestracji

Zestaw Ambasadorski w kampanii LEGO duplo to:
 • - 1 opakowanie klocków LEGO DUPLO Pociąg z cyferkami
 • - 10 minizestawów LEGO DUPLO dla znajomych
 • - 10 szt. Ulotek dla znajomych

Byłam bardzo ciekawa jak moja córeczka zareaguje na LEGO DUPLO, wcześniej miała zwykle duże klocki, z których najczęściej budowała wieżę. Okazało się, że zestaw klocków LEGO DUPLO Pociąg z cyferkami ją zachwycił, było mnóstwo radości przy układaniu klocków, łączeniu wagonów i zabawy z figurkami. Rzadko zdarza się, że jakaś zabawka zajmuje ją na dłużej. Zazwyczaj wygląda to tak, że pobawi się chwilę jedną rzeczą i już jej się nudzi, dlatego tym bardziej byłam zaskoczona, że przy tych klockach spędziła prawie dwie godziny. Z pewnością największym hitem jest figurka pieska, którą można przyczepiać do klocków.


W paczce znalazły się również małe zestawy LEGO DUPLO dla dzieci znajomych, część już rozdałam- radość była duża, okazuje się, że chyba wszystkie dzieci lubią LEGO DUPLO.


 Jestem ciekawa czy w Waszych domach gości LEGO i jakie są Wasze wrażenia jeśli chodzi o te klocki?

Komentarze

 1. Fajny zestaw ja ze swojego dzieciństwa pamiętam że z siostrą najczęściej i najdłużej bawiłyśmy się klockami, to były też trochę inne czasy niż teraz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje udziału w kampanii ;) Mi się nie udało, ale w domu mamy 2 wersje Lego Duplo i mały bardzo je lubi ;) Można naprawdę fajnie się nimi bawić ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas to pierwsze lego duplo, ale z pewnością nie ostatnie :)

   Usuń
 3. Ja kupowałam podobne dla chrześniaka mojego Darka :) uważam że to fajna sprawa, bo nie tylko zabawa ale też rozwija dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam do czynienia z lego friends :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas też jest zachwyt. A ja jestem w szoku jak te klocki wciągnęły moje dziecko.
  #LEGODUPLO #BawiIUczy #SwiatLEGODUPLO #KreatywnoscMaluszka

  OdpowiedzUsuń
 6. Od małego bardzo lubiłam bawić się klockami lego i teraz dla swoich dzieci również chętnie je kupuje. Uważam że są to jedne z lepszych zabawek dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka