questions and answers, czyli zadaj mi pytanie :)

Jakiś czas temu jedna z czytelniczek wyszła z propozycją, żebym przygotowała wpis - Pytania i odpowiedzi, a wszystko po to, żebyście mogli mnie lepiej poznać. Tym bardziej, że wiele osób jest ze mną od niedawna i nawet jeśli o czymś kiedyś pisałam, to mogliście nie dotrzeć do tego wpisu. 

zdjęcie pochodzi ze strony  http://www.gpsguardian.pl/

Możecie pytać o co tylko chcecie, nie odpowiem tylko na pytania zbyt osobiste lub złośliwe. 
Odpowiedzi znajdą się w osobnym - specjalnie przygotowanym na tę okoliczność wpisie.
Jeśli pytań będzie dużo - a na to trochę liczę, bo myślę, że taki wpis będzie bardzo ciekawy, to podzielę go tematycznie.  Zresztą - będę starała się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania...

 
Pytajcie :)


Komentarze

 1. Jestem ciekawa jakie były Twoje marzenia z dzieciństwa, kim chciałaś być i oczywiście czy się spełniły :). Takie małe porównanie z tym co wyobrażałaś sobie kiedyś z teraźniejszością.

  OdpowiedzUsuń
 2. :)
  Jakie jest Twoje hobby poza blogowaniem?
  Czym się zajmowałaś zanim zostałaś mamą (szkoła? rodzaj pracy?)?
  pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co skłoniło Cię do założenia bloga ?

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja jestem ciekawa kim jestes z zawodu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Co lubisz robić w wolnym czasie?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak wyglada Twoj dzien? O ktidej wstajesz? Kawa i mleko czy mleko i kawa? Siedzisz dlugo przed telewizorem? A moze wolisz radio? Gotujesz obiady? A maz pomaga w domowej pracy? Moj mi okna myje ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy wracasz do pracy po macierzyńskim? Jak organizujesz opiekę nad dzieckiem? Czy tylko Ty się nią zajmujesz, czy dzielicie się z mężem "po równo"? A może pomagają Wam babcie? Twoja największa wpadka blogowa to...? Zarabiasz na blogu? Pewnie jeszcze tu zajrzę z kilkoma pytaniami i cieszę się że Cię zainspirowałam do wpisu :)
  www.puffa.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka