Bo noszenie okularów nie jest takie złe + konkurs z marką EYELAB

Kiedyś noszenie okularów korekcyjnych było powodem do naśmiewania się, do tej pory można to zaobserwować w szkołach wśród dzieci, a przecież noszenie okularów nie jest niczym strasznym, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy wybór oprawek jest tak duży - świetnym przykładem jest sieć punktów optycznych Eyelab, gdzie z pewnością znajdziecie jakieś oprawki dla siebie.

http://www.eyelab.pl/
 zdjęcie pochodzi ze strony Eyelab

Sama nosiłam kiedyś okulary, było to w podstawówce - chyba od pierwszej albo drugiej klasy, aż do skończenia gimnazjum. Nie pamiętam dokładnie mojej pierwszej reakcji, ale w sumie chyba dzielnie to zniosłam, tym bardziej,  że mogłam sobie wybrać oprawki i miałam śliczne, czerwone, dziecięce oprawki z małymi serduszkami w narożnikach. Na szczęście żadnych przykrych sytuacji ze szkoły nie kojarzę, ale być może dlatego, że jestem dziewczyną, bo chłopcy w okularach już tak łatwo nie mieli.

  zdjęcie pochodzi ze strony Eyelab

Okulary nosiłam przez parę ładnych lat, aż w końcu zeszłam do połówek i nadszedł ten moment, że nie musiałam już nosić okularów. Wtedy okazało się, że nie potrafię się z nimi rozstać , że źle czuję się bez okularów, że wydaje mi się że źle bez nich wyglądam, dlatego jeszcze przez kilka miesięcy nosiłam moje okulary, choć było mi to już niepotrzebne… Ostatecznie pożegnałam się z nimi latem i do liceum poszłam już bez okularów.

  zdjęcie pochodzi ze strony Eyelab

Swój wzrok staram się kontrolować i regularnie odwiedzam okulistę. Po pierwsze dlatego, że bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem, a po drugie- wolę dmuchać na zimne i sprawdzać czy mój wzrok się nie pogarsza.

  zdjęcie pochodzi ze strony Eyelab

Ogólnie za okularami nie tęsknię, ale często, gdy widzę takie piękne i stylowe oprawki, jakie można teraz kupić, to chętnie od czasu do czasu znów zamieniłabym się w okularnicę.

JESIENNY KONKURS
Wraz z marką EYELAB, która jest patronem dzisiejszego wpisu mam konkurs dla wszystkich - nie tylko dla „okularnic” i „okularników” - do wygrania gadżety od marki EYELAB
Konkurs odbywa się na Facebooku TUTAJ.

ZASADY:
1.  Jeśli możesz polub na FB Marcelka-fashion i Eyelab, będzie nam miło, jeśli również udostępnisz zdjęcie konkursowe i zaprosisz do zabawy swoich znajomych
2. w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na FB- TUTAJ- zostaw zgłoszenie Konkursowe- zadanie dla Was: Opisz w 1-2 zdaniach jak według Ciebie wygląda Pani Jesień.
Regulamin:
1.      Konkurs nie jest w żaden sposób związany z FB i nie jest grą losową
2.      Spośród osób, które zostawią komentarz z odpowiedzią konkursową wygra 1 osoba
3.      Zwycięzca zostanie wybrany prze markę Eyelab (ja wybiorę 5 odpowiedzi, z których zostanie wyłoniony 1 zwycięzca, który otrzyma nagrodę - zestaw gadżetów ufundowanych przez Eyelab. Nagrodzona zostanie najlepsza odpowiedź. 
4.      Konkurs trwa od 28 września 2015 do 06 października 2015. 
Zwycięzca zostanie podany na blogu www.marcelka-fashion.blogspot.com pod wpisem z informacją o konkursie w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zapraszam do udziału!

 
Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

17 komentarze :

 1. Mając +30 nie mam nadal potrzeby noszenia okularów, ale sądzę że nadejdzie taka chwila, że będą mi potrzebne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nosiłam okulary w przedszkolu. Na razie na szczęście nie ma takiej potrzeby ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powinnam nosić okulary cały czas, jednak przez wakacje się odzwyczaiłam i.. teraz tego nie lubię ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja własnie zabieram się za zakup okularek bo już mnie meczy mrużenie oczu. czas na ulżenie sobie. ciekawe czy sie przyzwyczaję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najgorzej na początku - trzeba pamiętać, że się je ma, ale potem jest już ok :)

   Usuń
 5. ja na szczęście mam dobry wzrok, ale podoba mi się wiele oprawek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie wezmę udział w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń