Pielęgnacja skóry z Pure Beauty #skinflooding

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*


SKIN FLOODING - sposób na suchą skórę zimą


Nowy trend w pielęgnacji skóry #skinflooding to nic innego, jak turbo nawilżenie skóry przy użyciu kilku preparatów ku temu dedykowanych. Dzięki specjalnemu pudełku #skinflooding, które dostałam do Pure Beauty mogłam wdrożyć ten trend w pielęgnacji skóry w swoją codzienną wieczorną rutynę, a umożliwiły mi to kosmetyki L'oreal Paris , które znalazłam w moim kosmetycznym boxie.

  #skinflooding  Pure Beauty - zawartość:

  • L'oreal Paris REVITALIFT FILLER Serum do twarzy przeciwzmarszczkowe 1,5% czystego kwasu hialuronowego - cena sugerowana 63,99 zł/ 30 ml
  • L'oreal Paris REVITALIFT FILLER Serum pod oczy 2,5% czystego kwasu hialuronowego + kofeina - cena sugerowana 77,99 zł/ 20 ml
  • L'oreal Paris REVITALIFT FILLER Krem do twarzy ujędrniający 2 rodzaje kwasu hialuronowego 3 rodzaje ceramidów - cena sugerowana 97,99 zł/ 50 ml  


Skin flooding opiera się na nawilżeniu skóry kilkoma produktami nakładanymi sekwencyjnie jeden po drugim - co kluczowe w tym pielęgnacyjnym trendzie z TicToka produkty nakładamy na wilgotną skórę, co ma na celu wzmocnienie działania nawilżającego tych produktów. 


L'oreal Paris REVITALIFT FILLER Serum do twarzy przeciwzmarszczkowe 1,5% czystego kwasu hialuronowego - to produkt, od którego zaczynam moją wieczorną pielęgnację skóry metodą skin flooding. Nakładam je na lekko wilgotną skórę twarzy i szyi, jest bardzo wydajne i szybko się wchłania przygotowując jednocześnie skórę na kolejne etapy jej pielęgnacji. Serum to zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego - makrocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz mikrocząsteczkowy kwas hialuronowy. Produkt dogłębnie nawilża i ujędrnia skórę, a także wpływa na zmniejszenie widoczności zmarszczek. 


L'oreal Paris REVITALIFT FILLER Serum pod oczy 2,5% czystego kwasu hialuronowego + kofeina, które ma na celu intensywnie nawilżyć skórę wokół oczu i zredukować cienie pod oczami. Mnie zachwycił potrójny, metalowy aplikator, który zapewnia chłodzący masaż i jednocześnie pomaga zmniejszyć obrzęki, jego używanie to czysta przyjemność. Pierwszy  raz mam produkt pod oczy z tego typu aplikatorem i dla mnie to cudowna opcja, dla wzmocnienia efektu można serum przechowywać w lodówce. 


L'oreal Paris REVITALIFT FILLER Krem do twarzy ujędrniający 2 rodzaje kwasu hialuronowego 3 rodzaje ceramidów - bogaty w składniki aktywne, które zapewniają długotrwałe nawilżenie skóry i redukcję zmarszczek. Krem ma lekką formułę, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Na szczególną uwagę zasługuje słoiczek, w którym zamknięty krem, ma on innowacyjny dozownik, który nie dopuszcza do produktu powietrza, dzięki czemu dozowanie kremu jest higieniczne i jest zapewniona pełna świeżość kremu. 


Moja wieczorna pielęgnacja jest obecnie oparta o te trzy produkty i widzę, że moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej, jest świetlista i odpowiednio nawilżona. Co ważne widoczność zmarszczek ulega zmniejszeniu, stają się one płytsze, a skóra pod oczami ma wyrównaną kolorystykę  - jestem zachwycona pielęgnacją #skinflooding z produktami marki L'oreal Paris. 

#skinflooding
#skincare
#revitaliftfiller
#wmojejskórze

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka