Klocki LEGO Minecraft Arena Endu 21242

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*

Lego ma tak bogatą i różnorodną ofertę jeśli chodzi o rodzaje klocków, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, dla fanów gry komputerowej Minecraft najlepszym wyborem będą klocki z serii LEGO Minecraft - są one dedykowane dla dzieci od 8 lat, jak i dla dorosłych uwielbiających tą grę, ponieważ dają one możliwość budowania miejsc i odgrywania scenek rodem z tej gry.  Moje dzieci bardzo lubią zestawy z tej serii, mają ich już kilka, a że każdy kolejny można ze sobą łączyć - tworząc "świat Minecraft", to opcji na zabawę jest bardzo dużo. 


Nasz kolekcja właśnie powiększyła się o zestaw LEGO Minecraft Arena Endu 21242, który składa się aż z 252 elementów, w tym mamy aż 4 figurki z gry Minecraft. W zestawie znajdziemy następujące postacie: wojownika Endu, smoczego łucznika oraz Moby z Minecrafta - edermana i shulkera. Dodatkowo mamy akcesoria znane z gry komputerowej - złotą marchewkę i eliksir. Podczas budowania modelu Areny Endu można wykorzystać aplikację na telefon - LEGO Builder, w której można powiększać i obracać budowany model.


Arena Endu to kultowa lokalizacja znana z gry komputerowej, gdzie odgrywane są walki pomiędzy uczestnikami. Arena z klocków ma 13 cm wysokości, 17 cm szerokości i 13 cm głębokości i idealnie łączy się z innymi zestawami z tej serii. 


Zestaw klocków LEGO Minecraft Arena Endu umożliwia stoczenie bitwy pomiędzy graczami - cała akcja odbywa się na arenie, gdzie na uczestników czekają dodatkowe niebezpieczeństwa. Jednym z nich jest latająca lawa - wyrzutnia posyła bloki lawy wprost z pyska Smoka Kresu, który stanowi centralny punkt areny. Kolejne niebezpieczeństwo, jakie czyha na uczestników bitwy znajduje się pod podłogą - są to ruchome zapadnie, które sprawiają, że podłoga pod nogami wojowników rozsuwa się i ujawnia się morze lawy - tuż pod ich nogami. Wszystkie te dodatki sprawiają, że zabawa jest bardziej emocjonująca i ciekawsza. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka