Portal dla kobiet z pasją GentleWoman

  *Wpis sponsorowany - reklama gentlewoman.eu*

Przeglądając Internet szukamy różnorodnych informacji - od tego co jest teraz modne i "na czasie" po rady z zakresu zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Często korzystamy przy tym z wielu stron przeskakując od jednej do drugiej, co nie jest zbyt wygodne ani pożyteczne - dlatego warto lepiej poznać serwis dla kobiet z pasją GentleWoman.


Portal dla kobiet z pasją GentleWoman 


Znajdziemy w nim informacje przydatne każdej kobiecie, w serwisie poczytamy o tematach z zakresu szeroko rozumianej mody i tego co jest obecnie w trendach. Bardzo podobają mi się artykuły, które przywołują konkretny styl - w artykułach możemy przeczytać o stylu sportowym, rockowym, czy też glamour. Dział poświęcony urodzie to nie tylko informacje o kosmetykach, a przede wszystkim to ciekawe porady dotyczące tego, jak dbać o skórę i włosy, można znaleźć wiele ciekawych tipów urodowych, które można od razu wcielić w życie i z nich skorzystać. Równie ciekawe są pozostałe działy dotyczące tematów z zakresu zdrowia i psychologii czy też sztuki i szeroko pojętego lifestylu. 


Artykuły z zakresu mody - to one podobają mi się najbardziej, ponieważ są napisane w bardzo ciekawy sposób, mówią nie tylko o aktualnie obowiązujących trendach i o tym, co będzie modne w kolejnym sezonie - choć artykuł Trend Report: 6 najważniejszych trendów z pokazów mody na sezon jesień-zima 2023, które pokochaliśmy bardzo mnie zaciekawił i zainspirował do tego by przejrzeć moją szafę pod kątem tego czego będzie mi brakowało do modnych stylizacji w kolejnym sezonie, to do moich ulubionych artykułów należą te, gdzie jest poruszany styl konkretnych osób znanych ze świata mody czy też show biznesu. Możemy przeczytać o Coco Chanel i jej francuskim stylu, który wiele kobiet naśladuje od lat, ponieważ jest on bardzo elegancki i szykowny, a klasyczny  żakiet w stylu Chanel ma w swojej szafie chyba każda fashionistka kochająca modę. Takich modowych przykładów jest bardzo wiele - Marlena Dietrich, Grace Kelly, Andrey Hepburn czy Victoria Beckham, ta lista mogłaby nie mieć końca, ponieważ w serwisie GentleWoman możemy przeczytać całe mnóstwo bardzo interesujących artykułów z zakresu mody i stylu, z których możemy czerpać nie tylko wiedzę, ale mogą być one również wspaniałym źródłem inspiracji modowych. 


GentleWomen to również artykuły z szeroko pojętego lifestylu, w tym dziale znajdziemy informacje i porady związane ze spędzaniem czasu wolnego, a także te związane z kulturą i sztuką, znajdziemy tutaj informacje kulturalne, premiery i zapowiedzi filmowe i nie tylko, a także ich recenzje. Sama znalazłam wiele ciekawych artykułów związanych z pracą i rozwojem osobistym, na uwagę zasługuje artykuł Marka osobista kobiety – dlaczego warto ją świadomie budować?  - mówi o tym jak ważna jest właśnie nasza marka osobista, niezależnie od tego czy nasze działania obejmują prace online czy offline, ponieważ zawsze za tymi działaniami stoi konkretna osoba. 
Przytoczyłam tylko kilka przykładowych artykułów, które mnie zainteresowały i zainspirowały, a tak naprawdę jest ich całe mnóstwo. Serwis pełen jest wartościowych artykułów na każdy temat. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka