Imprezowa gra dla miłośników memów - WHAT DO YOU MEME?

 * Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*


Memy - chyba każdy z nas je kojarzy, bo przecież nawet jeśli nie przeglądamy ich każdego dnia, to chcąc nie chcąc trafiamy na nie w przestrzeni internetowej. Zastanawialiście się kiedyś jak to by było wcielić się w twórcę memów - taką możliwość daje imprezowa gra What Do You Meme? Imprezowa gra dla miłośników memów - WHAT DO YOU MEME? - zawartość pudełka:

  • 75 kar z obrazkami z najpopularniejszych memów
  • 360 kar z podpisami, na których znajdują się hasła - opisy do memów; z czego 89 kart jest spakowana osobno, ponieważ zawiera teksty z kategorii "dla dorosłych" - z tekstami wulgarnymi i o podtekście seksualnym, nie każdy lubi taki humor, dlatego są spakowane osonbno
  • instrukcja gry wraz z zasadami 
  • podstawka do kart ze zdjęciami 

Jak grać w grę WHAT DO YOU MEME? 


Gra polega na tym, że do obrazka musimy dobrać podpis - chodzi o to, aby był ona jak najlepiej dopasowany i jak najbardziej zabawny. Każdy z graczy otrzymuje po 7 kar z hasłami, w każdej rozgrywce jedna osoba zostaje sędzią i losuje obrazek ze zdjęciem z memów, a później wybiera najlepszy do niej opis. Pozostali gracze dopasowują jedną ze swoich kart do zdjęcia i dają ją na stos do sędziego - karty zostają przetasowane, aby sędzia nie mógł być stronniczy i wybiera on najlepszy opis, a osoba która go wybrała otrzymuje kartę ze zdjęciem. W kolejnej rundzie następna osoba zostaje sędzią i tak naprawdę gra może toczyć się bardzo długo. Wygrywa osoba, która na koniec gry ma najwięcej zdjęć, czyli dobrała najlepsze, najzabawniejsze podpisy do zdjęć. W grą można grać w minimum 3 osoby, nie można zagrać w parze, ponieważ w każdej rozgrywce ktoś musi być sędzią, a sama gra jest przeznaczona dla graczy 18+. 


Gra imprezowa WHAT DO YOU MEME? bardzo mi się spodobała, jest przy niej bardzo dużo śmiechu i zabawy, spodoba się ona nie tylko miłośnikom memów, ale wszystkim którzy lubią żarty i zabawne teksty. Dzięki temu, że jest tak wiele kart z podpisami, to gra się nie nudzi, bo wciąż mamy inne karty, które musimy dopasować do  zdjęć.  W naszym domu chętnie gramy w gry planszowe i karciane, zresztą ja sama od zawsze grałam w gry z moim bratem i rodzicami. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka