Marki kosmetyków, których być może jeszcze nie próbowałaś - NeoNail

 *Wpis sponsorowany - reklama NOTINO * 

neonail produkty do stylizacji paznokci lakiery hybrydowe

Marka NeoNail jest jedną z najbardziej znanych marek lakierów hybrydowych do paznokci, posiada oba w swoim asortymencie nie tylko wspomniane wcześniej lakiery hybrydowe, ale również wszelkiego rodzaju dodatki i urządzenia potrzebne do manicure hybrydowego, który można samodzielnie wykonać w domu. Sama mam sporo ich produktów w moim "paznokciowym kuferku". 


neonail produkty do stylizacji paznokci lakiery hybrydowe

PRODUKTY MARKI NeoNail, które warto znać:


NeoNail Cover Base Protein baza i preparat nawierzchniowy do paznokci żelowych

NeoNail Cover Base Protein baza i preparat nawierzchniowy do paznokci żelowych - proteinowa baza pod lakier hybrydowy to jeden z najbardziej znanych produktów marki NeoNail. Została ona doceniona przez wiele stylistek paznokci i chętnie przez nie używana, sama chętnie po nią sięgam, tym bardziej, że może pełnić funkcję topu, dzięki czemu nie potrzebujemy już kolejnego nawierzchniowego produktu.
NeoNail Nail Cleaner preparat odtłuszczający i wysuszający powierzchnię paznokcia
NeoNail Nail Cleaner preparat odtłuszczający i wysuszający powierzchnię paznokcia - niezbędny produkt do wykonywania manicure hybrydowego, pełni on dwie funkcję - odtłuszcza paznokieć przed nałożeniem bazy, a jednocześnie wysusza powierzchnię paznokcia po nałożeniu topu. 
NeoNail Arielle Effect proszek brokatowy do paznokci
NeoNail Arielle Effect proszek brokatowy do paznokci - lubię dodatkowe efekty na paznokciach, a taką możliwość dają właśnie różnego rodzaju proszki do paznokci i pyłki, sprawiają, że nasz manicure hybrydowy jest wyjątkowy. Efekt "Arielki", czyli tzw. efekt syrenki daje na paznokciach piękną, mieniącą się poświatę, która sprawia, że wyglądają one bardzo efektownie.  
NeoNail Cuticle Remover żel do usuwania skórek
NeoNail Cuticle Remover żel do usuwania skórek - produkt ten jest przydany w fazie przygotowywania paznokci pod manicure hybrydowy, zmiękcza skórki wokół paznokci, co sprawia, że są łatwe do usunięcia. Warto zadbać o odpowiednie przygotowanie paznokci do manicure hybrydowego, ponieważ wydłuży to jego trwałość 

NeoNail LED Lamp 22W/48 lampa LED do paznokci żelowych

NeoNail LED Lamp 22W/48 lampa LED do paznokci żelowych - dobra jakościowo lampa odgrywa istotną rolę podczas wykonywania manicure hybrydowego, ponieważ zależy od niej to czy poszczególne warstwy - baza, lakier hybrydowy i top, zostaną odpowiednio utwardzone, a tak naprawdę jest to niezbędne by wykonany manicure był trwały. 

NeoNail Top Crush lakier nawierzchniowy do paznokci do stosowania z lampą UV/LED

NeoNail Top Crush lakier nawierzchniowy do paznokci do stosowania z lampą UV/LED - lubię nietypowe wykończenia paznokci, dlatego tak bardzo spodobał mi się ten wyjątkowy top do paznokci. Zawiera on w sobie czarne drobinki, które tworzą na paznokciach efekt lastryko, który wygląda bardzo ciekawie. 

NeoNail Nail Drill NN S12 elektryczny pilnik do paznokci

NeoNail Nail Drill NN S12 elektryczny pilnik do paznokci - czyli tzw. frezarka do paznokci, sama jestem posiadaczką takowej od kilku miesięcy i jestem z niej bardzo zadowolona, znacznie ułatwia mi zdejmowanie starego lakieru hybrydowego oraz przygotowanie paznokci do nowej stylizacji. Myślę, że jest to urządzeni, w które warto się zaopatrzyć.  

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka