Jak nie podrywać? 5 porad

 *wpis sponsorowany - reklama kobiecystyl.pl *

Osoby stanu wolnego, które zawierają nowe znajomości i poszukują potencjalnego kandydata lub kandydatki na partnera wiedzą, że podryw może być zarówno fascynującą grą jak i przykrym doświadczeniem. Zdarza się bowiem, że osoba, której uwagę przykuliśmy nie potrafi podrywać i flirtować a jej słowa sprawiają, że czujemy wstyd, zażenowanie a nawet złość. Czasem i nam, jako stronie zabiegającej o uwagę również może zdarzyć się, że powiemy coś niestosownego, co wywoła odwrotny skutek. Jak się przed tym uchronić? To proste. Przedstawiamy 5 porad, które pomogą ci uniknąć nieudanego podrywu.

Unikaj powszechnie znanych tekstów na podryw

Wiele osób, które nie za bardzo wiedzą w jaki sposób odnieść się do nowo poznanej osoby korzysta ze znanych tekstów na podryw. Wiele przykładów złych tekstów na podryw znajdziecie tutaj https://kobiecystyl.pl/najgorsze-teksty-na-podryw-top-zenujacych-tekstow/. Nie da się ukryć, że są to wyświechtane frazesy, które wzbudzają raczej zażenowanie niż zaciekawienie naszą osobą. Dlatego też lepiej się ich wystrzegać.

Nie odnoś się z wyższością i nie oceniaj

To bardzo zła taktyka na podryw, niestety jest dość powszechna, szczególnie w przypadku mężczyzn. Bardzo wiele z nich uważa, że to iż ocenią nowo poznaną kobietę a nawet przyznają jej punkty na skali jest rodzajem komplementu. Otóż nie do końca. Nikt z nas nie lubi być oceniany i traktowany z wyższością. Jeśli spróbujesz w ten sposób nawiązać nową znajomość możesz mieć pewność, że nie potrwa ona zbyt długo. Nie traktuj więc drugiej osoby jak eksponatu czy towaru na sklepowej półce. O wiele lepiej sprawdzi się życzliwość i bycie miłym.

Podryw z podtekstem seksualnym - na pewno nie na początku znajomości

Gdy osoba, z którą rozmawiamy jest dla nas atrakcyjna fizycznie nie trudno o to, by w zaowalowany sposób dać jej do zrozumienia, że czujemy do niej pociąg seksualny. Nie sposób jednak nie wspomnieć o tym, że może to być źle zrozumiane. Szczególnie w sytuacji gdy nasze słowa będą mocno nasycone seksualnym podtekstem. Taki podryw może spłoszyć a nawet wywołać złe skojarzenia lub przypomnieć o traumatycznych wydarzeniach. Nie sposób nie zauważyć również tego, że jest zwyczajnie prostacki.

Nie kłam i nie czaruj

Powiedzenie miłych słów dotyczących wyglądu czy zachowania osoby, którą chcemy poderwać nie jest niczym złym. Warto jednak zachować umiar i nie przesadzać w swoich komplementach.W przeciwnym razie zostaną one odebrane jako nieszczere. Pierwsze próby rozmowy nie są również czasem na deklaracje i wielkie słowa o miłości czy wspólnej przyszłości. Na tak ważne słowa przyjdzie jeszcze czas.

Nie chwal się swoim statusem społecznym

To oczywiste, że poznając nową osobę chcemy zaimponować jej i przedstawić się z jak najlepszej strony i pokazać swoje zalety. Warto jednak zachować umiar, szczególnie jeśli chcemy pochwalić się swoim majątkiem czy posiadanymi dobrami. W znaczącej większości przypadków podryw na najnowszy model samochodu czy wielki apartament nie przyniesie pożądanego skutku zaś my sami zaczniemy być postrzegani jako osoby pyszne, chwalące się swoimi pieniędzmi i starające się “kupić” czyjąś uwagę.

Wiele więcej porad dotyczących związków znajdziecie na portalu KobiecyStyl.pl.


Komentarze

  1. To już dawno za mną. Mogę ewntualnie podrywać czasami swojego męża.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze mnie bawi jak ktoś zaczyna się chwalić co on ma i czego on nie posiada. Od początku jest skreślony.

    OdpowiedzUsuń
  3. Słuszne porady. Odnośmy się do siebie z szacunkiem :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka