"Wodą malowane" i inne książeczki dla dzieci - nowości

Książeczki z zadaniami, malowanki czy krótkie opowiadania wciąż są u nas w domu  na topie, co mnie bardzo cieszy, ponieważ, gdy dzieci dopada nuda sprawdzają się idealnie. Dzisiaj chciałam Wam pokazać kolejne ciekawe nowości z ksiazeczkibajeczki.pl - jest coś do poczytania, malowania i rozwiązywania. 


"Wodą malowane" książeczki z tej serii skradły nasze serce, potrzebujemy tylko kubeczka z wodą i pędzla, a dzieciaki mają super zabawę odkrywając jakie kolory kryją się na obrazkach. Z tej serii są dostępne książeczki o różnorodnej tematyce, dzięki czemu znajdzie się coś dla każdego zgodnie z jego zainteresowaniami.  


Dla dzieci, które już samodzielnie czytają największą atrakcją będą książeczki z ulubionymi bohaterami, jak te z serii "Bardzo ważne sprawy", gdzie zawsze  poruszane są istotne kwestie, np. tego jak należy zachowywać się będąc na basenie, co wolno robić, a czego nie wolno.  


Dla każdego fana Psiego Patrolu książeczka "Kosmopieski i Pan Pazurek" będzie prawdziwym hitem, u nas to ona pierwsza trafiła w ręce mojej małej czytelniczki i ją zachwyciła. Zadania dla przedszkolaka - to ciekawa opcja na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem i rozwijanie jego umiejętności jednocześnie. Książeczki są pełne zróżnicowanych ciekawych zadań, które dzieci chętnie rozwiązują. 

* Wpis we współpracy z ksiazeczkibajeczki.pl

Komentarze

  1. Bardzo interesujące propozycje dla Najmłodszych. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Jako dziecko uwielbiałam kolorowanki wodne.

    OdpowiedzUsuń
  3. super propozycje! jesli chodzi o wodne malowanki to dla mnie absolutnym hitem sa te maty gdzie dziecko maluje woda i pod spodem pojawia się kolor, mata wysycha i znowu robi się białą, super sprawa na niezużywanie papieru :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka