Magazyn Barbie i książkowe nowości dla dzieci

 Książkowa kolekcja moich dzieci wciąż się powiększa, ale to co najbardziej mnie cieszy to fakt, iż chętnie sięgają po swoje książeczki, przeglądają je i razem je oglądamy i czytamy. Dużym powodzeniem cieszą się również wszelkie gazetki i magazyny dla dzieci, które pełne są ciekawych zadań, często naklejek i drobnych dodatków - bardzo duży wybór tego typu publikacji można znaleźć na stronie   ksiazeczkibajeczki.pl

Magazyn Barbie - ulubiona lalka każdej małej dziewczynki doczekała się swojego magazynu dla dziewczynek. Ogromną atrakcję stanowi prezent w postaci breloka 3D, który jest dołączony do magazynu. Do tego ogrom ciekawych zadań do rozwiązania, czyli to co dzieciaki lubią najbardziej.

PSI PATROL Przygody z pieskami - książeczka z zadaniami z serii Kreatywny Maluch, to nie tylko ciekawe zadania, ale również zestaw naklejek z bajkowymi ulubieńcami. 


Peppa Pig Peppa zawsze zaradzi oraz Psi Patrol Pieski zapraszają do zabawy, czyli książeczkami do czytania przed snem z serii CZYTAJMY RAZEM. Ciekawe historie o ulubionych bajkowych postaciach do czytania przed snem. 


Psi Patrol Cztery pory roku - historyjki z okienkami to pozycja idealna dla młodszych dzieci, dla których ogromną frajdą będzie oglądanie książeczki wspólnie z rodzicem.


* Wpis we współpracy z ksiazeczkibajeczki.pl

Komentarze

  1. Takie gazetki są super. Pamiętam, że jak byłam dzieckiem to też była gazetka Barbie i było w niej sporo komiksów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj każde dziecko byłoby zachwycone takim zestawem. Chociażby na Mikołajki!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka