Black Friday 2021 na NOTINO

 Właśnie mamy najlepszy moment na to, aby kupić prezenty świąteczne, ponieważ wiele sklepów oferuje masę ciekawych promocji z okazji Black Friday. Sama jestem wielką fanką  wyszukiwania promocji i produktów kupionych w dobrych cenach, w związku z tym mam już zaplanowane swoje małe zakupy kosmetyczne na NOTINO, tym bardziej, że Czarny piątek 2021 trwa tam od 22.11.2021 do 28.11.2021, rabaty na hasło: BLACK


Z okazji Black Friday na NOTINO wybrane marki zostały przecenione od 20 % do aż 40 %. Warto zrobić zapasy produktów ulubionych marek, które i tak ciągle kupujemy, bo są naszymi ulubieńcami. U mnie będą to z pewnością produkty marki Dove i L'oreal Paris. 

Zamierzam również zaopatrzyć się w elektryczne szczoteczki do zębów dla dzieci, ponieważ już od jakiegoś czasu mam w planach zakupić takowe moim dzieciom i promocja z okazji Black Friday jest ku temu świetną okazją. Perfum nigdy za wiele - to chyba moja zasada, ponieważ mam ich całkiem sporą kolekcję i wciąż rozglądam się za kolejnymi. Tym razem do mojego koszyka trafił zapach Bourjois Kobako, który bardzo mnie intryguje i ciekawi, ponieważ jest to zapach sprzed kilkudziesięciu lat, który w Pewexie kupowały nasze mamy i babcie, a jednocześnie potrafi on wciąż zachwycać swoimi mocnymi i intrygującymi nutami zapachowymi oraz niebywałą trwałością. Co ciekawe pierwsza wersja tego zapachu powstała w 1936 roku. Wracając do tematyki prezentów świątecznych to tutaj z pewnością wygrywają zestawy upominkowe z perfumami - najlepiej z tymi ulubionymi. Wtedy dostajemy nasz ulubiony zapach w ciekawym zestawie, idealnym ku temu by znaleźć się po choinką.

*wpis powstał we współpracy z NOTINO

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka