BeGlossy październik 2021 - MOVE your BODY - zawartość pudełka z kosmetykami

 Jakiś czas temu wróciłam do zamawiania pudełek z kosmetykami - postanowiłam wykupić półroczny pakiet BeGlossy i sprawdzić ponownie, czy te pudełka są dla mnie czy też nie. Po kilku miesiącach stwierdzam, że to jest zdecydowanie to co lubię, ponieważ mogę przetestować kosmetyki, których nie miałam okazji wcześniej poznać.

Pudełka BeGlossy można zamówić korzystając z mojego polecenia TUTAJ - wtedy na moje konto wpadnie kilka punktów, które po uzbieraniu konkretnej sumy można wymienić na pudełko BeGlossy.

 

 BeGlossy październik 2021 - MOVE your BODY - zawartość pudełka z kosmetykami 

Myjący peeling do ciała MANGO REVERS - pachnie obłędnie, już jest w użyciu, bardzo lubię takie owocowe peelingi. 
Proteinowy balsam ujędrniający Healthy body diet SORAYA - takie balsam to to, czego moja skóra aktualnie potrzebuje - tylko, żeby udało mi się go regularnie używać... 


Dermoaktywny krem skóra atopowa SHECELL Dermatologic - krem specjalistyczny przy problemach ze skórą suchą/atopową - uważam, że warto mieć taki produkt w swojej kosmetyczce, może okazać się być potrzebny. 
Matowa pomadka do ust GOLDEN ROSE - od dłuższego czasu używam właściwie tylko i wyłącznie matowych pomadek do ust, dlatego cieszę się, że moja kolekcja, w której królują czerwienie i fuksje powiększyła się o nowy, ciekawy i trwały kolor. 
 

Złuszczający płatek MBEAUTY - lubię koreańskie kosmetyki, dlatego chętnie  przetestuję taki wynalazek. 
Aktywna maska w płacie na pośladki i uda ANTI-CELLULITE Bielenda - ten produkt mnie najbardziej zaskoczył, nie miałam pojęcia, że są tego typu maski w płacie do stosowania na inną część ciała niż twarz. Z pewnością sama nie zdecydowałabym się na zakup tego produktu, dlatego tym bardziej chętnie go przetestuję.  

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka