Kampania Vanish "Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze"

 O produktach marki Vanish słyszał chyba każdy z nas, u mnie zajmują one stałe miejsce obok pralki i świetnie sobie radzą z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Obecnie marka Vanish zainicjowała akcję  "Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze", której celem jest uświadomienie konsumentom tego, jakie ilości wody są pochłaniane podczas produkcji odzieży. 

KAMPANIA VANISH
Vanish wierzy, że nadszedł czas, aby zobaczyć wodę w ubraniach. Nośmy je dłużej – zróbmy to z szacunku do natury. Teraz, z pomocą Vanish jest to proste jak nigdy wcześniej. Vanish przedłuża życie ubrań, ale reszta zależy od Ciebie. Wierzymy, że wspólnymi siłami dokonamy wielkich zmian.”

Więcej o kampanii na stronie www.vanish.pl/nosubraniadluzej

Mało kto wie, że produkcja 1 t-shirtu pochłania prawie 2 500 litrów wody, dlatego tak ważne jest racjonalne podejście do kupowania nowych ubrań i dbanie  o te, które już posiadamy. Sama staram się nie tylko dbać o swoje ubrania, ale także nadawać im "nowe życie", kiedy odsprzedaję je dalej, a sama chętnie sięgam po ubrania z drugiej ręki. 

W dbaniu o ubrania pomaga Vanish, a to pierwszy krok do tego by służyły nam one jak najdłużej. Produkty Vanish znam i używam od lat, cenię w nich przede wszystkim skuteczność w usuwaniu plam nawet w niskich temperaturach - już w 30 stopniach. Kolejne atuty to higieniczna czystość i walka z nieprzyjemnymi zapachami. 


#NosUbraniaDluzej #VanishPolska

Komentarze

  1. Przypomniałaś mi o wypraniu dywanu :) Vanish zawsze daje radę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie używam jakoś produktów Vanish :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię markę i rzeczywiście warto zauważyć ile wody potrzeba do produkcji czy to ubrań, czy żywności. Nie wyrzucać, nosić dłużej, kupować klasyczne lub pasujące do siebie ubrania.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka