Książkowe szaleństwo z bohaterami bajek

 Książeczki i magazyny dla dzieci - idealna rozrywka, gdy "dzieci się nudzą" - dzisiaj chcę Wam pokazać kolejną porcję naszych cudownych nowości. Wszystkie pozycje dla najmłodszych z ulubionymi bohaterami z bajek pochodzą  ze strony ksiazeczkibajeczki.pl - znajdziemy tak coś dla fanów zarówno Świnki Peppy, Psiego Patrolu, jak i LOL.

Zadania na medal, czyli magazyny Peppa Pig oraz Masza i Niedźwiedź z dołączonymi medalami - brelokami.  Ciekawe magazyny dla najmłodszych z ogromem zadań i co najważniejsze  - dodatkiem z ulubionymi bohaterami. 

Zabawa w kolory, czyli kolorowanki - moje dzieci je uwielbiają, dlatego też radość z nowych kolorowanek ze słynnymi Kosmopieskami, które Jaś uwielbia i LOL Surpise, których fanką jest Łucja dało ogrom radości i chwilę na kawę dla mamy. 

Magazyny dla dzieci wypełnione ciekawymi zadaniami to zawsze cieszy najmłodszych. U nas rozwiązujemy zadania z tych książeczek wspólnie z dziećmi, jest to ciekawa opcja właśnie wtedym, kiedy dzieci się nudzą.... 


Książeczka przed snem to u nas obowiązkowy element, dlatego też nasza biblioteczka wciąż się powiększa. Na pierwszy ogień idą zawsze książeczki z Psim Patrolem w roli głównej - Ulubienica pani burmistrz to nasz hit. 


Opowiadania z naklejkami, czyli to co dzieci kochają, mamy nie tylko książeczki z ulubionymi bohaterami, ale jeszcze dołączone do nich naklejki. Bardzo fajne połączenie czytania i wyklejania. 


Psi Patrol, Świnka Peppa, LOL Surprise, Pidżamersi, Masza i Niedźwiedź czy 44 KOTY, czyli ulubieńcy dzieci. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka