Urządzenia do włosów, które warto mieć – TOP 5

Stylizacja włosów jest zdecydowanie łatwiejsza jeśli posiadamy urządzenia, które nam w tym pomagają – bo przecież, gdy mamy loki to często marzymy o prostych włosach, a gdy nasze włosy są proste, to chcielibyśmy zobaczyć na nich fale. Takie zabiegi z pewnością udadzą się przy pomocy urządzeń do stylizacji włosów – poniżej zestawienie 5 akcesoriów dostępnych na NOTINO, znajdziemy wśród nich prostownicę, lokówkę, falownicę, karbownicę i elektryczne wałki do włosów. 
Urządzenia do stylizacji włosów, które warto mieć 
Elektryczne wałki do włosów, np. Remington Jumbo H5670  – bardzo ciekawy sprzęt do włosów, który pozwoli stworzyć nam łagodne fale, które wyglądają bardzo naturalnie – co najważniejsze zajmie nam to chwilę. 

Falownica do włosów, np. BaByliss PRO Curling Iron Ionic 3D Waver 2369TTE – właśnie tego typu sprzęt zajmuje wysoką pozycję na mojej kosmetycznej wish liście, jako posiadaczka dość prostych włosów marzę o tym, by pojawiły się na nich piękne i delikatne fale. Przy pomocy tego urządzenia można ciekawie pracować z włosami nadając fale tylko na poszczególne pasma włosów. 
Automatyczna lokówka, np. BaByliss Rose Blush Curl 2664PRE to idealne urządzenie do robienia szybkich loków na włosach o średniej długości – jest bardzo poręczna i łatwa w użyciu. 
Karbownica do włosów, np. BaByliss The Crimper 2165CE – to urządzenie z moich nastolenich lat. Moją pierwszą karbownicę dostałam od Mikołaja i to był najlepszy prezent – karbowane włosy to był wtedy hit. Dzisiaj znów wracają one do włosów i fajnie jest od czasu do czasu postawić na szaloną karbowaną fryzurę. 

Prostownica do włosów, np. Remington Mineral Glow – to chyba najbardziej popularne urządzenie do stylizacji włosów i wiele z nas ma je w swoich domach. Dzięki prostownicy nie tylko wyprostujemy włosy i nadamy im idealną gładkość - bo często mając nawet dość proste włosy, to mają one skłonność do puszenia się czy też delikatnego falowania, co nie wygląda zbyt dobrze; ale również możemy je zakręcić na prostownicy tworząc delikatne fale, jednak zabieg ten wymaga trochę wprawy i czasu. 

Jakie urządzenia do stylizacji włosów są dla Was niezbędne? 

Komentarze

 1. Ja tylko używam prostownicy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami zdarza mi się sięgnąć po prostownice, ale to tylko na większe wyjścia. Poza tym żadne urządzenie do włosów kie jest dla mnie niezbędne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karbownica ma też inne zastosowanie. Użyta tylko przy skórze głowy unosi włosy '
  :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Prostownicy nie używam. Falownicę mogłabym wypróbować ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie leży nieużywana i zapomniana lokówka, prostownica i karbownica. Czeka na lepsze czasy ;) ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lokówka od dawna za mną chodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bym chciała fajną lokwókę :D to by mi się przydało, ale raczej automatyczną :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka