Psi Patrol, Świnka Peppa i 44KOTY, czyli książkowe nowości dla dzieci

Książeczek nigdy za wiele - moje dzieci je uwielbiają i chętnie razem je czytamy, nasza książkowa kolekcja powiększyła się o kilka nowości z ulubionymi bohaterami z bajek. Świnka Peppa, Psia Patrol i 44KOTY wciąż są u nas na topie, a książeczki i magazyny z ulubionymi postaciami można kupić na ksiazeczkibajeczki.pl 


"W Świecie PEPPY" Nowy wymiar przygody - to bardzo fajna książeczka w dość nietypowej formie, ponieważ przy otwieraniu kolejnych stron bajkowe postacie wręcz "wyskakują" nam z książeczki. Taka forma książeczki będzie wręcz  idealna dla mniejszych dzieci, które będą zachwycone tym, że postacie wydostają się z książki. 


Przyjaciele z bajki PEPPA PIG Przygoda w dżungli! - bardzo  ciekawy magazyn z mnóstwem ciekawych zadań do rozwiązania. Taka forma zabawy i rozwoju różnego rodzaju umiejętności u dziecka w jednym - moja dzieci bardzo lubią tego typu książeczki i chętnie razem rozwiązujemy zadania, które się w nich znajdują. Do tego w środku znajdziemy naklejki, które przydadzą się w poszczególnych poleceniach, ale i takie, które można dowolnie wykorzystać, a przecież dzieci lubią naklejki. 


PSI PATROL Witamy w Bajce! - Chase zaprasza - to już kolejna książeczka z figurką w naszej kolekcji, jeśli chodzi o tą konkretną bajkę to jest ona u nas na topie już od bardzo dawna i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Figurka dołączona do książki to super pomysł, który zachwyca dzieci, ponieważ mamy nie tylko książkę o przygodach ulubionego pieska, ale również figurkę.


Książka z puzzlami 44 KOTY - BAW SIĘ Z NAMI - jeśli chodzi o puzzle to są one u  nas hitem, dlatego też połączenie książki o przygodach kotków z puzzlami to absolutny strzał w dziesiątkę. Poza bajką do przeczytania mamy jeszcze puzzle do ułożenia. 

Komentarze

 1. Pamiętam, że w dzieciństwie uwielbiałam te 3d książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że na rynku jest tak dużo takich fajnych książeczek dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. takie kreatywne ksiazeczki bawia i przy okazji ucza, takze to bardzo dobry pomysl na zoragnizowanie czasu dla dzieci. widze, ze kolekcja zrosla o bardzo fajne perelki :D pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Psi Patrol i Świnka Peppa nasi ulubieńcy, muszę zamówić.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka