Prezent od Mikołaja - klocki PLUS PLUS

 Klocki to coś, co chyba wszystkie dzieci uwielbiają pod każdą postacią, u nas Mikołaj zostawił klocki PLUS PLUS, które pozwalają tworzyć prawdziwe konstrukcyjne cudeńka. Mamy wersję dla małych dzieci w wieku 3-6 lat oraz wersję dla trochę starszych dzieci w wieku 5-12 lat.

WARTO PRZECZYTAĆ:


Klocki PLUS PLUS w  wersji dla małych dzieci są dość duże, by małe rączki dziecka mogły sobie z nimi z łatwością poradzić - ich łączenie nie wymaga dużej precyzji. Dzięki dołączonym kartom z rysunkami można tworzyć ciekawe konstrukcje z klocków. To świetny sposób na wspólną zabawę z dzieckiem. 


Klocki PLUS PLUS LEARN TO BUILD JEWELRY - to zestaw idealny dla małej dziewczynki - moja córeczka jest nim zachwycona. Muszę przyznać, że zaskoczyło mnie to z jaką łatwością posługując się instrukcją Łucja sama stworzyła stojak na biżuterię z klocków, a wspólnie wykonałyśmy bransoletki. Zestaw zawiera aż 500 elementów dzięki czemu można stworzyć wiele ciekawych projektów biżuteryjnych.


Uważam, że klocki PLUS PLUS to idealny pomysł na prezent świąteczny dla dzieci - kreatywna zabawa z tymi klockami sprawia, że dzieci bardzo angażują się w ich układanie. Dzięki dostępności różnych wersji dostosowanych do wieku dziecka możemy odpowiednio dobrać kocki tak, aby służyły jak najlepiej. Warto zwrócić uwagę na ich świetne wykonanie - solidność, która sprawia, że klocki będą nam służyć przez wiele lat.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka