Klocki PLUS-PLUS - idealna zabawa nie tylko dla najmłodszych

Moje dzieci kochają wszelkiego rodzaju klocki i bardzo chętnie się nimi bawią. Ostatnio nasza kolekcja powiększyła się  o klocki PLUS-PLUS i przepadliśmy - bawiliśmy się nimi wszyscy, nie tylko dzieci. Okazało się, że zarówno klocki PLUS-PLUS w wersji MIDI dla najmłodszych dzieci, jak i w wersji MIDI dla trochę starszych to prawdziwy HIT.

Klocki PLUS-PLUS to typowy duński design - produkowane są one w fabryce w Dani z zapewnieniem najwyższych standardów i europejskich norm bezpieczeństwa. W swym składzie nie zawierają PVC ani ftalanów, dzięki czemu są bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Ich prosty sposób łączenia sprawia, że można z nich budować na płasko, ale również można stworzyć przestrzenne konstrukcje.


Klocki Plus-Plus Midi Basic - odpowiednie dla najmłodszych dzieci, są dość duże - mają 50 mm, dzięki czemu świetnie sobie z nimi radzą małe rączki. Mój synek Jaś jest nimi zachwycony, chętnie się nimi bawi, buduje różne konstrukcje, największą atrakcją jest zagroda dla krówek :)


Klocki Plus-Plus Mini - klocki przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. My posiadamy zestaw Mini Pastel Balon, na który składa się  170 klocków w formacie Mini - 20 mm. Moją córeczkę zachwyciły te klocki i razem z tatą zbudowali balon zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Te klocki to świetna zabawa - pobudzają kreatywność dziecka, ale przede wszystkim ćwiczą zdolności manualne.


W naszym domu klocki Plus-Plus zrobiły prawdziwą furorę i myślę, że pod choinką znajdą się kolejne zestawy, aby móc tworzyć jeszcze większe budowle.

Jeśli szukacie ciekawego i kreatywnego prezentu świątecznego dla dzieci, który pobudzi ich wyobraźnie i rozwinie zdolności manualne. 

Komentarze

 1. Świetne klocki, rozwijają wyobraźnię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale wygladaja te klocki, nieskonczona mozliwosc kreowania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna sprawa :) Mnóstwo kreatywnej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale czad, świetnie wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super! Nie znam tych klocków a mój Oska uwielbia układać.
  Gdzie można takie kupić? :)
  Pozdrawiam
  Sylwetta
  www.sylwetta.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ale super to wygląda:D do zabawy idealne

  OdpowiedzUsuń
 7. Klocki to ulubiona zabawka mojego synka. Raz na jakiś czas kupuję mu klocki w sklepie z zabawkami dla dzieci. Najbardziej lubi klocki drewniane.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka