Krem Vichy SLOW AGE ANTI-POLLUTION o właściwościach antysmogowych

Kosmetyki o właściwościach antysmogowych

Seria SLOW AGE marki Vichy należy do kosmetyków, o właściwościach przeciwsmogowych. W dzisiejszych czasach smog jest zjawiskiem, które dotyczy większości z nas, a mieszkając w dużym mieście nie mamy możliwości na jego unikniecie. Wpływa on negatywnie na różne aspekty naszego zdrowia, w tym również na wygląd naszej skóry. Dlatego tak ważne jest stosowanie kosmetyków z ANTI-POLLUTION. W związku z tym najlepszy dla naszej skóry będzie krem antysmogowy.

Vichy Slow Age

Seria kosmetyków Vichy ma na celu ochronę skóry przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych oraz zachowanie młodego wyglądu skóry. Dzięki specjalnie opracowanej formule produkty te pomagają dotlenić skórę oraz wspomóc jej regenerację w ciągu nocy.

Dzięki technologii ANTI-POLLUTION skóra zachowuje młody wygląd na dłużej. Linia produktów Slow Age jest kierowana do kobiet, które żyją intensywnie, a jednocześnie chcą zachować młodość.

Wrogowie naszej skóry

Na wygląd naszej skóry ma wpływ wiele czynników. Do tych negatywnych zaliczamy: niedobór snu, który w moim przypadku jest bardzo dużym problemem, szybkie tempo życia, różnego rodzaju używki i zła dieta. Z czynników od nas niezależnych warto wymienić promieniowanie UV, klimatyzację oraz ogrzewanie, a także obecność smogu - właśnie, dlatego warto sięgnąć po odpowiedni krem antysmogowy, który pomoże nam walczyć z tymi problemami

Krem na dzień

Jeśli chodzi o kremy stosowane na dzień, to warto zwrócić uwagę, czy mają one w swoich właściwościach ANTI-POLLUTION - jest to szczególnie ważne teraz w okresie jesienno-zimowym, kiedy w sposób szczególny nasza skóra jest narażona na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, w tym smogu. Częstym błędem jest to, iż zapominamy o kremie na dzień lub pomijamy go w codziennej pielęgnacji, a przecież to właśnie on stanowi podstawę ochrony naszej skóry przez cały dzień.

Krem na noc

Pełni rolę pewnego rodzaju regeneratora naszej skóry. Kiedy po intensywnym dniu zmywamy z twarzy makijaż, a wraz z nim wszelkie zanieczyszczenia - nasza skóra jest gotowa, aby przyjąć z kremu wszystko to, co najlepsze. Właśnie, dlatego warto stosować krem o bogatej formule, który dotleni i zregeneruje naszą skórę podczas snu.
Świetnym rozwiązaniem w okresie jesiennym i zimowym, kiedy nasza skóra ma do czynienia z wiatrem, mrozem, ogrzewaniem i nagłymi zmianami temperatur jest używanie kremu - maski, który wniknie dogłębnie w skórę.

Vichy Slow Age Krem-maska 

Bogata formuła tego kremu na noc sprawia, że skóra jest odpowiednio dotleniona. Dodatkowo formuła kremu-maski sprawia, iż w nocy skóra regeneruje się - produkt ma właściwości przeciwzmarszczkowe.
Wszystko to sprawia, iż skóra rano jest odpowiednio nawilżona i wygładzona, a co za tym idzie wygląda młodziej.

Zimowa pielęgnacja skóry

O skórę twarzy trzeba dbać i pielęgnować ją przez cały rok. Nie mniej jednak teraz w okresie zimowym wymaga ona od nas więcej. Musimy nie tylko odpowiednio ją nawilżyć, czy wygładzić, ale również ochronić przed wpływem czynników zewnętrznych.

Komentarze

 1. jeszcze nigdy nie miałam kremu od Vichy :D Aż sama jestem w szoku :O

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety, ja zapominam o pielęgnacji skóry twarzy 😐

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio jakiś wysyp tego kremu na blogach! Nie przetestowałam go, choć Vichy lubię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie! Mieszkając w Krakowie, zdaje się, że to jest must have:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego kremu jeszcze nie miałam, może przy okazji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam ten krem/maska i byłam zadowolona z działania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam w zapasie sporo produktów z serii Slow Age, ale jeszcze nie używałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też o nim własnie niedawno pisałam, świetnie się u mnie sprawdza <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakoś nie umiem przekonać się do kremów Vichy. Ogólnie nie przepadam za dermokosmetykami.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka