Haul zakupowy - torebka, sukienka i coś dla Łucji, czyli moje zdobycze z CLOTIFY

W dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać moje zakupy w wirtualnym Second Handzie CLOTIFY, kupiłam coś dla siebie - torebkę i sukienkę, ale również coś dla Łucji - bluzę i urocze sukienki. 

Zanim przejdę do moich zakupów - kilka słów wstępu - CLOTIFY to aplikacja na telefon - do pobrania za darmo z App Store, Google Play bądź ze strony: www.clotify.com - jest to już nie tylko wirtualna szafa, ale również wirtualny Second Hand, gdzie można sprzedawać i kupować ubrania, buty i dodatki. Aplikację CLOTIFY można pobrać na swój telefon za darmo 
z App Store, Google Play bądź ze strony: www.clotify.com


Jako mama małej dziewczynki uwielbiam ją stroić, zresztą chyba wiele mam tak ma, że nie potrafi przejść obojętnie obok ślicznych dziecięcych ubranek. Na CLOTIFY upolowałam dla Łucji polarową i śliczne sukieneczki.


Torebek i butów nigdy za dużo - czy tylko ja tak uważam ? Kolejna rzecz, którą upolowałam w wirtualnym Second Handzie CLOTIFY to piękna czarna torebka - idealna do jesiennych stylizacji, zresztą niebawem pokażę ją Wam właśnie w jesiennym wydaniu. 


Sukienki - mam ich w szafie całkiem sporo, ale wciąż nie jest to wystarczają ilość ... Właśnie dlatego, gdy znalazłam na CLOTIFY tą uroczą sukienkę w babeczki z Mohito - nie mogłam jej nie kupić, tym bardziej, że dałam za nią 30 zł - takie zakupy to ja lubię.


 Oczywiście nie są to moje wszystkie zakupy w wirtualnym second handzie CLOTIFY, ponieważ wciąż znajduję tam jakieś perełki. Wczoraj udało mi się kupić bluzkę koszulową w żuczki - za 35 zł z przesyłką :) 

 ____________________
WARTO PRZECZYTAĆ:

*wpis powstał we współpracy z Clotify

Komentarze

 1. Muszę zapamiętać stronę,bo mam sporo rzeczy na sprzedaz moich i zbierają się rzeczy z ktorych moi synowie wyrastają

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja pewnie bym nie skorzystała bo wolę zakupy stacjonarnie. Mimo że nie mam dzieci to czasami ciocinym skarbom kupuję ;P jak widzę ładne dziecięce ciuchy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aplikacja mi się nie podoba, już wolę Vinted :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadam za zakupami w internecie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sukienka w babeczki jest urocza.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka