INSPIRACJE WNĘTRZARSKIE - duży ozdobny fotel

W dzisiejszym wpisie postanowiłam pokazać Wam kilka inspiracji wnętrzarskich - tego typu wpisy cieszą się Waszym dużym zainteresowaniem i są chętnie czytane. Tym razem na tapetę wzięłam duże ozdobne fotele, które stanowią ozdobę wnętrza - możemy spotkać je przede wszystkim w salonie, ale jeśli ktoś ma dużą sypialnię tam również będą wyglądać bardzo dobrze. Taki duży fotel nieodzownie kojarzy się z zimą, ciepłym kocykiem i książką w dłoni - przynajmniej ja mam takie skojarzenia... 


Mi samej marzy się tego typu fotel, najbardziej podobają mi się pikowane fotele. Mają w sobie coś pięknego, eleganckie, a najbardziej podoba mi się w nich to, że możemy je sobie sami "wykreować" wybrać wykończenie, rodzaj pikowania i materiał. Wszystko to sprawi, że będzie on wyjątkowy, stworzony specjalnie dla nas.


Fotel w geometryczne wzory będzie idealnie pasował do nowoczesnego, stonowanego wnętrza - ciekawie je ożywi.


Jednobarwne fotele nie muszą być nudne - wystarczy, że mają ciekawy wygląd, kształt i wykończenie.


Fotel dla romantyczki - oczywiście, że powinien być różowy...


Co sądzicie o tego typu fotelach?
Macie takie u siebie ? 

Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

12 komentarze :