LEGO City Ciężarówka z burgerami 60404

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*

LEGO City to zestawy klocków, które nigdy się nie nudzą - dają wiele możliwości ciekawej zabawy, a każdy kolejny zestaw pomaga rozbudowywać swoje miasto i dodawać mu nowe funkcjonalności. Nasze miasto z klocków LEGO powiększyło się o zestaw LEGO City Ciężarówka z burgerami 60404, który pozwala przemieszczać się burgerownią po różnych zakamarkach miasta.LEGO City Ciężarówka z burgerami 60404

  • zestaw dedykowany dla dzieci od 5 lat
  • składa się z 194 elementów
  • wymiary ciężarówki z ustawionym szyldem to 10 cm wysokości, 12 cm długości i 7 cm szerokości
  • idealnie łączy się z innymi zestawami z serii LEGO City 


Zestaw LEGO City Ciężarówka z burgerami układa się szybko - instrukcja jest jasna i dziecko świetnio sobie radzi z kolejnymi etapami składania ciężarówki. Ciekawą opcją jest interaktywny przewodnik, który daje nam aplikacja LEGO Builder, która daje możliwość obracania zabawki w wersji 3D, co ułatwia budowanie z klocków, dodatkowo można w aplikacji zapisywać swoje wirtualne zestawy i śledzić swoje postępy.


Gotowy zestaw to ciężarówka, czyli mobilny fast food, na którego dachu znajduje się ogromny burger, w którym znajduje się kuchnia, składniki do wykonania burgera. Fajną opcją jest fakt, iż burgerownię można zdjąć z ciężarówki i ustawić ją niezależnie od reszty. Okienko z logo burgerowni otwiera się ukazując ladę burgerowni, gdzie przyjmuje się zamówienia i odbiera burgery. W zestawie znajdziemy również minifigurki sprzedawcy oraz klienta.


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka