Mixa BOX - kosmetyki do skóry wrażliwej

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*

Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować kosmetyki marki MIXA z serii CERAMIDE PROTECT, które otrzymałam w specjalnym MIXA BOX od PURE BEAUTY. Produkty MIXA zostały stworzone w 1924 roku w aptece, marka specjalizuje się w kosmetykach do skóry wrażliwej. Seria CERAMIDE PROTECT jest innowacyjną linią produktów testowanych pod kontrolą dermatologiczną dedykowaną do skóry suchej i wrażliwej - zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry. 


BOX Mixa SENSITIVE SKIN EXPERT  - zawartość:

  • 🤍 Balsam do ciała Mixa Ceramide Protect
  • 🤍 Krem do rąk Mixa Ceramide Protect
  • 🤍 Krem ochronny Mixa Ceramide Protect
  • 🤍 Multifunkcyjny krem Mixa Urea Cica Repair+


#mixa #skincare #mixabodyjar #ceramideprotect #ureacicarepair


Mixa SENSITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT Balsam do ciała - produkt pełnowymiarowy 400 ml/ cena sugerowana 49,99 zł

Dla mnie jest to idealny balsam na zimowe miesiące, kiedy moja skóra jest zdecydowanie zbyt przesuszona - wspiera on barierę ochronną skóry, a jednocześnie chroni ją przed suchością nawet do 24 godzin. Efekt głębokiego nawilżenia jest natychmiastowy, co ważne - balsam ten bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. 


Mixa SENSITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT Krem do rąk - produkt pełnowymiarowy 100 ml/ cena sugerowana 24,99 zł

Sprawdzi się nawet przy bardzo przesuszonej i wrażliwej skórze dłoni, zawiera w swym składzie ceramidy i glicerynę. Sprawdził się u mnie idealnie - moja skóra dłoni jest bardzo wrażliwa i szybko ulega przesuszeniom pod wpływem zimna i zmian temperatury, a ten krem stał się dla niej wybawieniem. 


Mixa SENSITIVE SKIN EXPERT CERAMIDE PROTECT Multifunkcyjny krem odbudowujący - produkt pełnowymiarowy 400 ml/ cena sugerowana 59,99 zł

Ten multifunkcyjny krem może być stosowany do ciała, dłoni i na twarz - nie tylko doskonale nawilża skórę, ale również chroni i wspiera barierę ochronną skóry. Dzięki dużej pojemności i uniwersalnemu stosowaniu może być z powodzeniem stosowany przez całą rodzinę. 


Mixa SENSITIVE SKIN EXPERT Urea Cica Repair+ Multifunkcyjny krem regenerujący - produkt pełnowymiarowy 400 ml/ cena sugerowana 49,99 zł

Krem do zadań specjalnych, o silnym działaniu regenerującym - dedykowany szczególnie do skóry bardzo suchej i szorstkiej. Swoim działaniem redukuje szorstkość i łuszczenie się skóry, a jednocześnie ją regenerują i chroni. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka