Czy znasz już markę GymBeam? Co moim zdaniem warto kupić?

*Wpis sponsorowany - reklama NOTINO*
produkty marki GymBeam

Marka GymBeam jest dobrze znana wśród osób aktywnych fizycznie, ma ona w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, które można zamówić chociażby na NOTINO. Na szczególną uwagę zasługują produkty z kategorii zdrowa żywność, gdzie znajdziemy takie rzeczy jak polewa zero kalorii, proteinowe chipsy białkowe, specjalne masło orzechowe, owoce liofilizowane. Moim zdecydowanym faworytem jest polewa Zero kalorii, która występuję w kilku wariantach smakowych, w tym moje ulubione smaki truskawkowy i czekoladowy. 

produkty marki GymBeam

Produkty marki GymBeam? Co moim zdaniem warto kupić?


Według mnie na szczególną uwagę zasługują produkty związane z uprawianiem sportu w domu, do których można zaliczyć takie akcesoria jak zestaw hantli neoprenowych, gumy do ćwiczeń lub kółko do ćwiczeń.
produkty marki GymBeam

Uważam, że powyższe sprzęty będą bardzo przydatne jeżeli chodzi o wykonywanie ćwiczeń samodzielnie w domu. Osobiście sama posiadam zestaw hantli i jest to bardzo przydatna rzecz podczas ćwiczeń - daje dodatkowe obciążenie i sprawia, że wykonywanie ćwiczeń jest bardziej urozmaicone.  Gumy do ćwiczeń najbardziej przydają się podczas ćwiczeń na dolne partie ciała.

produkty marki GymBeam

Dlaczego warto kupić kółko do ćwiczeń?

  • jest to bardzo przydatne akcesorium do wykonywania ćwiczeń w domu 
  • ćwiczenia przy użyciu kółka do ćwiczeń  są dobre na odchudzenie i wyszczuplenie sylwetki
  • posiada ono zazwyczaj antypoślizgową konstrukcję 
  • jest poręczne i nie zajmuje dużo miejsca, można je spakować do torby sportowej 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka