STARS FROM THE STARS Galaretka do laminacji włosów

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*


Stosowałam już bardzo różne produkty do pielęgnacji włosów, ale dzięki ostatniemu pudełku z kosmetykami Pure Beauty odkryłam nowość, której wcześniej nigdy nie miałam. Mam na myśli produkt marki STARS FROM THE STARS - galaretkę do laminacji włosów.


STARS FROM THE STARS Galaretka do laminacji włosów

  • dedykowana do każdego rodzaju włosów, niezależnie od ich porowatości
  • zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego 
  • wegańska formuła 
  • w składzie zawiera protein ryżu, gumę agar, żeleatynę
  • SKŁAD:  Aqua (Carrier), Glycerin (Humectant), Potato Starch Modified (Viscosity Controlling), Cetrimonium Chloride (Hair Conditioner), Agar (Viscosity Controlling), Hydrolyzed Rice Protein (Hair Conditioner), Hydroxyethylcellulose (Viscosity Controlling), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride (Viscosity Controlling), Citric Acid (Ph Adjuster), Sodium Benzoate (Preservative), Benzyl Alcohol (Preservative), Benzoic Acid (Preservative), Dehydroacetic Acid (Preservative), Tocopherol (Antioxidant), Parfum (Fragnance), Linalool (Fragnance Component), Limonene (Fragnance Component).
  • pojemność: 200 ml
  • cena sugerowana to 22,99 zł

Galaretka do laminacji włosów to dość zaskakujący produkt o konsystencji dość rzadkiej, jak na galaretkę, pięknym różowym kolorze i delikatnym, a jednocześnie bardzo ładnym zapachu. Nakłada się ją na umyte i osuszone ręcznikiem włosy na ok. 15 minut, ja najczęściej nakładam ją w czasie kąpieli w wannie. Produkt ten jest dość wydajny, ja nakładam galaretkę tak samo jak odżywkę - omijając włosy u nasady. 


Ta galaretka zachwyciła mnie już od pierwszego użycia, wspaniale wygładza włosy - nie puszą się, są gładkie i lśniące, co ważne nie obciąża ona włosów - o co się trochę bałam. Podoba mi się, że włosy wyglądają bardzo zdrowo, są błyszczące i miękkie - galaretka daje efekt tafli na włosach, który mnie zachwycił. Jest to produkt, do którego będę z pewnością wracać. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka