LEGO Friends Wakacyjna wyprawa na biwak 41726

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*

Klocki LEGO to idealny prezent zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, w dzisiejszym poście przychodzę do Was z zestawem LEGO Friends, który daje wiele możliwości ciekawej zabawy. Mowa o zestawie LEGO Friends Wakacyjna wyprawa na biwak 41726, który zawiera autko i kampera - i jest idealny by powspominać wakacje lub też zacząć myśleć o kolejnych. 


LEGO Friends Wakacyjna wyprawa na biwak 41726 - to zestaw dedykowany dla dzieci od 4 lat, w którym znajdziemy nie tylko samochód z kempingowym mikrobusem, ale również 2 postacie. Minilaleczki dołączone do zestawu to miłośniczka przyrody Autumn oraz miastowa dziewczyna Aliya. Do zestawu dołączone są również ciekawe akcesoria, takie jak aparat, ognisko i pianki - dają one wiele możliwości ciekawej zabawy. 


Dodatkową atrakcję stanowi zdejmowany dach przy kamperze - daje on jeszcze więcej możliwości ciekawej zabawy, nie tylko samymi pojazdami, ale również ich wnętrzem. Poza kamperem mamy jeszcze dodatkowe akcesoria - ognisko i pianki, które pozwalają zorganizować odpoczynek i zabawę podczas wspólnego pieczenia pianek. Kolejne godne uwagi akcesorium z tego zestawu klocków LEGO to aparat - daje on możliwość zabawy w obserwowanie przyrody i próby poznania nowych gatunków roślin i zwierząt.  


Zestaw LEGO Friends Wakacyjna wyprawa na biwak sam w sobie jest bardzo łatwy do złożenia, dzięki czemu dziecko z łatwością sobie z nim poradzi i będzie mogło czerpać satysfakcję z samodzielnego złożenia zestawu klocków, na który składają się 87 elementy. Zawiera on tzw. klocek startowy, który w znacznym stopniu ułatwia złożenie zestawu i sprawdzi się u dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z klockami LEGO.


Komentarze

  1. Ale czadowy zestaw. Ten kaper jest super. Muszę zamówić Amelce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! Moje dziewczyny byłyby zachwycone tymi klockami! Lego jest zawsze dobrym pomysłem na prezent :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka