Zabawa na całego - klocki LEGO City Park kaskaderski 60293

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*


Klocki Lego City dla chłopca - zestaw park kaskaderski z motocyklem


Mój 6 letni synek jest wielkim fanem klocków Lego, do jego ulubionych serii należą zdecydowanie klocki Lego City, które pozwalają zbudować ogromne miasto, a ich tematyka krąży wokół tego co w tym mieście może się dziać. Mamy już w domu zestawy Lego City z policją i strażą pożarną, a także z miejscówkami takimi jak myjnia samochodowa czy też stacja benzynowa - wszystko to pozwala budować kreatywną wersję swojego miasta i daje możliwości ciekawej zabawy, bo przecież wszystkie zestawy można ze sobą dowolnie łączyć i mieszać. 


LEGO City Park kaskaderski 60293Nasza kolekcja klocków powiększyła się o nowy zestaw Lego City Park kaskaderski, który dał możliwość ciekawej i ekscytującej zabawy. Zestaw został stworzony na bazie pokazów i konkursów Treada Octane'a z telewizyjnego serialu Lego City, który moje dzieci uwielbiają. 


 LEGO City Park kaskaderski 60293 - na zestaw składa się 170 elementów, główną atrakcję zestawu stanowi motocykl kaskaderski, który jest napędzany kołem zamachowym. W pudełku z klockami znajdziemy elementy modułowego parku kaskaderskiego wraz z dwoma rampami przeznaczonymi do skoków, przeszkodami oraz klatką z pająkiem. Dodatkową atrakcję stanowi dołączona do zestawu minifigurka LEGO Treada Octane'a oraz przeróżne rekwizyty.


Zestaw LEGO City Park kaskaderski - możliwości zabawy:

  • skakanie przez płomienie motocyklem
  • przejazd przez plac budowy
  • skoki nad klatką z pająkiem
  • zmiana trasy poprzez przestawienie modułów kaskaderskich, co daje jeszcze więcej możliwości zabawy i kaskaderskich wyczynów.


Zestaw LEGO City Park kaskaderski bardzo przypadł do gustu mojemu synkowi, chętnie się nim bawi tworząc wciąż nowe scenariusze i zmieniając przebieg akcji. Łączy je z innymi klockami budując miasto - idealnie sprawdza się do tego nasz dywan z ulicami, który ułatwia tworzenie własnego miasta z klocków. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka