Jaki kolor na motyw przewodni wesela 2023 ?

   *wpis sponsorowany - reklama Amelia-Wedding.pl *

Nie ma ograniczeń w wyborze kolorystyki na ślubnym przyjęciu. Możecie wybrać delikatne beże, szarości, biel. Postawić na klasyczną zieleń lub granat. Możecie także puścić wodzę fantazji i dekoracje weselnych dodatków wykonać w intensywnych różach, żółtych odcieniach lata lub pomarańczowych kolorach jesieni.

Wraz z wyborem kolorystyki ślubnej uroczystości pojawia się pytanie jakie zaproszenia ślubne wybrać. Czy zamówić zaproszenia ślubne w jednolitym kolorze czy też zestawić kilka barw dla kontrastu lub urozmaicenia. Personalizowane zaproszenia ślubne dają możliwość wykonania papeterii ślubnej według Waszego pomysłu, a wasz motyw przewodni może być wykorzystany przy tworzeniu wszystkich dekoracji na wesele.

Kolorowe, personalizowane zaproszenia ślubne

W każdym roku przez Instut Pantone określany jest kolor roku, który często inspiruje pary młode. Jeden z popularniejszych trendów zaproszeń ślubnych to zaproszenia ślubne w kolorze zielonym, w stylu glamour lub leśnym. Ręcznie robione zaproszenia ślubne dają wiele możliwośći połączenia kolorów, faktur i papierów. Zamówienie zaproszeń ślubnych można uzupełnić o dodatki weselne, np. podziękowania dla Gości, winietki, księgi gości. Przyjęcie weselne nabierze kolorów, gdy zamówienie będzie obejmować także zawieszki na butelki, numery stolików czy tablice z usadzeniem Gości.

Oryginalne zaproszenia w wybranym kolorze z pewnością zaskoczą Gości. Jeśli Wasze wymarzone zaproszenia ślubne mają mieć piękny i nasyony kolor, zapraszamy Was do sprawdzenia oferty naszej pracowni Amelia-Wedding.pl. Przygotowane dla Was kolekcje zaproszeń spełnią najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, tworząc projekt zaproszenia dopasowanego do Waszych potrzeb i gustu.

Jak zamówić zaproszenia ślubne w wybranym kolorze

Choć wybór zaproszeń ślubnych nierzadko jest trudny, można je zamówić z łatwością na naszej stronie. Czekają na Was zaproszenia ślubne w stylu glamour, ze zdjęciem, boho, a także tanie zaproszenia ślubne, dla tych Par Młodych, które dbają o budżet weselny. Zgłębiamy najnowsze trendy, żebyście mogli mieć jak najlepszy i ciekawy wybór. Cała papeteria ślubna i wzory zaproszeń przygotowane dla Was w naszej pracowni są wykonywana w najlepszej jakości. Dbamy o materiały i drukujemy na profesjonalnych drukarkach.

Pamiętajcie o tym, że zaproszenia ślubne mogą mieć personalizację, czyli nadruk Imion i Nazwisk zapraszanych Gości. Jeżeli będziecie osobiście wręczać zaproszenia ślubne, nadrukowane Imiona Gości z pewnością pozostawią miłe wrażenie. Szczególnie gdy bierzemy pod uwagę zaproszenia ślubne dla rodziców, dziadków i świadków. Żeby sperosnalizować zaproszenia wystarczy podesłać listę Gości. Ma to także praktyczny aspekt - Młoda Para nie będzie musiała wypełniać kartek ręcznie. Nasze oryginalne zaproszenia są tworzone z miłością!

Eleganckie zaproszenia ślubne w białym kolorze

W poszukiwaniu inspiracji kolorystycznych warto czasem wrócić do klasyki. Białe zaproszenia ślubne mogą być wykonane w minimalistycznym stylu - z grafiką lub kaligraficzną czcionką. Białe zaproszenia ślubne ze złoceniem mają natomiast złote detale, np. florystyczne zawijasy. Biel nie musi być nudna. Można ją przełamać drobnymi elementami w innym kolorze lub subtelnym ułożeniem treści. Na naszej stronie znajdziecie wiele propozycji zaproszeń ślubnych, zarówno w stylu glamour, boho, jak i rustykalnym. Białe zaproszenie ślubne doda elegancji i otworzy wiele możliwości dekoracji sali weselnej. Jeśli nie macie jeszcze zaproszenia na ślub, warto rozpocząć poszukiwania od klasycznych wersji białych zaproszeń.

Zamówienie czarnych zaproszeń ślubnych

Czy wypada aby zamówione zaproszenia ślubne miały czarny kolor? I to jeszcze jak! Nie zwracajcie uwagi na przyjęte normy i uprzedzenia kolorystyczne. Wasze zadowolenie w tym dniu jest najważniejsze. A czarny kolor jest bardzo gustowną barwą. W tym kolorze znajdziecie zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ze złoceniem oraz klasyczne czarne zaproszenia z białą czcionką. Do tych zaproszeń ważne są także koperty, pasować będą zarówno te czarne, jak i złote czy srebrne. Goście z pewnością docenią takie oryginalne zaproszenia.

Wybór koloru zaproszenia ślubnego

Bordowe zaproszenia ślubne, granatowe zaproszenia na wesele a może fuksjowa, wyrazista papeteria ? Zaproszenia ślubne mogą być wykonane w wielu opcjach kolorystycznych. Przemyślcie nad jakim efektem Wam zależy, jakie połączenia barw lubicie i jakie kolory na Was dobrze oddziałują. Możecie też poszukać inspiracji w dekoracjach weselnych lub kwiatowych i z tą myślą szukać zaproszeń ślubnych oraz pozostałych dodatków, czyli winietek, zawieszek czy podziękowań dla Gości. Paleta barw jest do Waszej dyspozycji!

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka