Czym jest i jak działa zabieg Dermapen?

 

Czym jest i jak działa zabieg Dermapen?

Każda z nas chce czuć się piękna. Starannie dobieramy stylizacje, dbamy o nasze włosy i skórę, a także sylwetkę. Dobrze dobrane kosmetyki, dieta, duża ilość wody, suplementy, aktywność fizyczna. Co jeszcze może pomóc nam osiągnąć piękny wygląd? Zabiegi kosmetyczne, które przez ostatnie lata zdobyły ogromną popularność. Obecnie na rynku jest w czym wybierać. Od tych bardziej inwazyjnych do tych całkowicie bezbolesnych i delikatnych. Dostępne są zarówno zabiegi dbające o stan skóry, jak mające wpływ na wygląd naszej sylwetki.


Mikroigłowa urządzeniem Dermapen

Bardzo ciekawym zabiegiem, który poprawia wygląd skóry nie tylko na twarzy, ale także na innych partiach ciała jest mezoterapia z wykorzystaniem urządzenia Dermapen 4. Jest to zabieg polegający na ultraprecyzyjnych mikronakłuciach (ponad milion w zaledwie 10 minut!), który ma na celu odżywić naszą skórę i poprawić jej elastyczność, wykorzystując jej zdolność do regeneracji. Jest bardzo dobrym wyborem, gdy chcemy zredukować zmarszczki, rozstępy czy blizny. Pomaga także na zmęczoną, zwiotczałą skórę, a także cienie pod oczami. W efekcie nasza skóra zyskuje promienny wygląd, zmniejsza się widoczność porów, skóra staje się elastyczna, jędrna, wyostrza się owal twarzy, a zmarszczki spłycają. Poprawia się także koloryt. Dzięki naturalnej stymulacji produkcji kolagenu zmniejsza się także widoczność blizn, a nasza skóra wygląda młodo i świeżo. Jak wygląda zabieg? Urządzenie Dermapen 4 daje możliwość dotarcia w głąb skóry, pobudzając skórę właściwą do naturalnej produkcji kolagenu. Dzieje się tak dzięki precyzyjnym i szybkim nakłuciom wykonywanym małym, wyglądającym jak długopis urządzeniem. Mikrouszkodzenia skóry dają sygnał do uaktywnienia się procesów naprawczych oraz regeneracyjnych. Podczas zabiegu wprowadzane są również w głąb skóry substancje odżywcze. Tego nie da nam żaden krem, który działa tylko powierzchniowo. Podczas zabiegu można użyć takich substancji czynnych jak np. kwasu hialuronowego. Najlepsze efekty uzyskamy oczywiście przy wykonaniu serii zabiegów. Zalecane jest, by poddać się 6-8 zabiegom, by uzyskać jak najbardziej spektakularne efekty. Miliony igieł wbijających się w ciało brzmi strasznie. Jednak nie ma się czego obawiać. Przed właściwym zabiegiem na twarz nakłada się preparat znieczulający, więc jest on niemal bezbolesny. Oczywiście po zabiegu pojawia się zaczerwienie na skórze, jednak jest to całkowicie naturalne. Należy nawilżać skórę i chronić ją przed promieniowaniem słonecznym, a także nie pocierać mocno twarzy ręcznikiem, czy wykonywać peelingu.

Czy każdy może poddać się zabiegowi Dermapen?

Mimo tego, iż jest to bardzo bezpieczny zabieg, nie każdy może go wykonać. Przeciwwskazaniem jest m.in. ciąża czy karmienie piersią, a także choroby nowotworowe, aktywna opryszczka, nasilony trądzik, aktywny stan zapalny i zmiany skórne na obszarze, który ma być poddany zabiegowi. Gdzie można wykonać taki zabieg? Na przykład w salonie Mia Dea w Krakowie. Korzystają tam z najlepszego sprzętu kosmetycznego i certyfikowanych kosmetyków. Oprócz zabiegu dermapen w Krakowie, w salonie Mia czeka na Ciebie miły, profesjonalny zespół, który pomoże Ci się zrelaksować. Spędzisz czas w cudownej atmosferze, a Twoja skóra po wyjściu będzie wyglądać o wiele lepiej!

 *Wpis w ramach współpracy

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka