Zakup chemii domowej przez Internet z Bee.pl

Zakupy przez Internet stały się czymś naturalnym i oczywistym, online kupujemy ubrania, kosmetyki, książki czy zabawki, jednak jeśli chodzi o zakup chemii domowej, to zazwyczaj kupowałam ją stacjonarnie. Co ostatnio zrobiło się dla mnie dość uciążliwe, ponieważ na większe zakupy spożywczo-domowe jeżdżę dość rzadko, to dodatkowo moje ulubione produkty zazwyczaj nie są dostępne w jednym sklepie, w związku z tym postanowiłam również zakupy produktów niezbędnych do sprzątania, prania czy zmywania dokonywać online. Idealnym do tego miejscem okazał się być sklep spożywczy online Bee.pl - gdzie zazwyczaj zamawiałam produkty spożywcze - odsyłam do wpisu "Naturalne produkty i kosmetyki ze sklepu Bee", tym razem postawiłam na chemię gospodarczą i zamówiłam to, czego potrzebowałam i choć nie uchwyciłam tego na zdjęciach, to muszę przyznać, że zachwycił mnie sposób pakowania - wszystkie produkty były bardzo dobrze zabezpieczone i odpowiednio zapakowane, co jest dość ważne przy przesyłkach kurierskich.

Moje zakupy dla domu to coś do sprzątania, coś do zmywania i coś do prania, zdecydowanie są to produkty, które tak naprawdę kupuję regularnie. Dodatkowo nie czekam, aż mi nagle czegoś zabraknie, tylko lubię mieć coś "na zapasie". 

Produkty do zmywarki - nie oszukujmy się, jest to najczęściej używane urządzenie u mnie w domu, zmywarka jest uruchamiana przynajmniej raz dzień, a zazwyczaj jest to dwa razy w ciągu jednego dnia. Właśnie dlatego jeśli chodzi o kapsułki do zmywarki o wybieram takie w dużym opakowaniu - zazwyczaj sięgam po 100 sztuk kapsułek finish. Tym razem trochę z ciekawości wybrałam ekologiczną sól do zmywarek, muszę przyznać, że w przypadku tego produktu wybieram raczej intuicyjnie, nie mam wybranej jednej marki. 


Produkty do prania - jeśli chodzi o zaopatrzenie mojej "pralni" to obowiązkowo zawsze muszę mieć na stanie jakiś odplamiacz ze szczoteczką, który pozwala nałożyć produkt bezpośrednio na plamę przed praniem. Dla mnie przy małych, ale uciążliwych plamach taka formuła odplamiacza sprawdza się najlepiej - a nie oszukujmy się, przy dzieciach "trudne" plamy to codzienność. Chusteczki do suszarek zamówiłam z ciekawości, ponieważ słyszałam wiele dobrego na ich temat i postanowiłam je w końcu wypróbować. Muszę przyznać, że świetnie się sprawdziły podczas suszenia pościeli - nadały jej cudowny zapach. 


Miotełki do kurzu są niezbędne przy moich żyrandolach, które pięknie wyglądają, ale niestety zbiera się na nich kurz, który dość ciężko zetrzeć zwykłą ściereczką. Mój kolejny hit, który kupuję od dawna to odtłuszczacz uniwersalny, który sprawdzi się zarówno  w kuchni, jak i podczas prania lub sprzątania grilla. Faktycznie jest  to produkt uniwersalny, który świetnie sobie radzi z różnego rodzaju tłustymi plamami. 


Produkty ECO NATURO do kuchni - płyn do mycia naczyń, płyn do czyszczenia kuchni oraz ocet cytrynowy do stosowania w gospodarstwie domowym. Prawdę mówiąc są to niezbędne produkty w kuchni, a że ostatnio odkrywam te bardziej naturalne metody podczas sprzątania, to ocet jest bardzo przydatny szczególnie podczas walki z kamieniem przy kranie czy w łazience. 


Wszystko wskazuje na to, że zostanę przy zakupach chemii do gospodarstwa domowego przez Internet, ponieważ jest to zdecydowanie wygodniejsza opcja. Mogę wszystko czego potrzebuję kupić w jednym miejscu, a zamówione produkty dotrą przesyłką kurierską wprost pod moje drzwi. 

*Wpis we współpracy z Bee.pl 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka