Daj drugie życie ubraniom, w których już nie chodzisz - akcja Vanish i Biedronka #NosUbraniaDluzej

Zawsze byłam za tym, aby dawać ubraniom drugie życie, co sama wielokrotnie praktykowałam - sprzedając ubrania dalej, oddając je dalej koleżankom, ale można też zrobić z nimi coś innego. Wspólna akcja Vanisha i sieci skleów Biedronka  namawia do tego, aby zrobić pożytek z nienoszonych ubrań w ramach akcji "Daj drugie życie ubraniom, w których już nie chodzisz".  

W wybranych sklepach sieci Biedronka pojawiły się różowe kontenery z logo Vanish, do których możemy wrzucić ubrania, które już nie nosimy. Akcja trwa w 500 sklepach Biedronka od 12.08.2021 o 08.09.2021. Listę sklepów Biedronka, które biorą udział w akcji można znaleźć na stronie www.odajubrania.pl


Oddając ubrania do różowych kontenerów nie tylko dajemy im drugie życie, ale również wspieramy Fundację Dziko, która dba o zachowanie dzikich rzek.  
1 kg oddanych ubrań = 1 zł dla Fundacji Dziko


To już kolejna akcja marki Vanish, która pozwala przedłużyć życie naszych ubrań, zresztą przecież właśnie takie zadanie pełnią produkty marki Vanish. Używając ich troszczymy się o nasze ubrania, dzięki czemu mogą służyć nam znacznie dłużej. Dbanie o ubrania to również dbanie o środowisko, warto wiedzieć, że na wyprodukowanie 1 T-shirta potrzeba 2500 litrów wody. 


Produkty Vanish świetnie sobie radzą z usuwaniem plam, zapewniają  higieniczną czystość, walczą z nieprzyjemnymi zapachami - sprawiają, że ubrania są świeże i pachnące. Wersja do białego prania sprawia, że biel jest jak nowa.


Zbliżający się koniec lata to idealny moment na to, aby zrobić porządki w szafie i pozbyć się ubrań, których już  nie nosimy, a które mogą jeszcze komuś posłużyć. Sama zachęcona akcją Vanisha i Biedronki zrobiłam małe porządki w szafie i uszykowałam całą torbę ubrań, które zaniosę do różewego kontenera w Biedronce. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka