Magazyn dla dzieci Nick Jr oraz nowości książkowe dla dzieci

 Wakacje to idealny czas by sięgnąć po magazyny dla dzieci i książeczki, które moje dzieci uwielbiają. Ostatnio w nasze ręce trafił magazyn Nick Jr, który zachwycił nas ciekawymi zadaniami wewnątrz i dodatkami dołączonymi do gazetki. Zarówno magazyn Nick Jr, jak i książeczki na licencji nickelodeon można kupić na ksiazeczkibajeczki.pl - gdzie mamy bardzo duży wybór ciekawych książeczek i magazynów dla dzieci.

Magazyn dla dzieci Nick Jr - bardzo ciekawa gazetka, do której były dołączone prezenty/gadżety z ulubionymi bohaterami. Wewnątrz znajdziemy zadania wymagające logicznego myślenia, spostrzegawczości oraz znajomości podstaw pisania, czytania i liczenia, z pewnością jest to fajna forma utrwalenia wiedzy w czasie wakacji. 

Książeczki i magazyny na licencji nickelodeon, a w nich ulubieni bohaterowi bajkowi, czyli pieski z Psiego Patrolu. Mamy książeczki, które czytamy przed snem; zadania dla przedszkolaka, które świetnia utrwalają wiedzę zdobytą w okresie przedszkolnym i pozwalają ciekawie spędzać czas z dzieckiem. Maluszki uwielbiają szczególnie wodne kolorowanki, które  są dla nich świetną zabawą. 

Dla małych fanek laleczk LOL - magazyn LOL surprise, u nas to prawdziwy hit, moja córeczka uwielbia wszystko co jest związane z tymi lalkami. Wraz  z najnowszym numerem w prezencie jest zestaw do manicure, który okazał się być strzałem w dziesiątkę i został już wypróbowany przez moją córką bardzo dokładnie.

Jeśli o mnie chodzi to moimi faworytami są książeczki z zadaniami, ponieważ pozwalają przemycić trochę wiedzy szkolnej w zabawie, co według mnie jest bardzo ważne. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka