Psi Patrol, Świnka Peppa i Barbie, czyli książeczki dla dzieci

Książeczki z ulubionymi bohaterami bajek to coś co dzieci uwielbiają, dzisiaj chciałam Wam zaprezentować kilka książkowych nowości z ksiazeczkibajeczki.pl - coś dla fanów zarówno Psiego Patrolu, jak i Barbie. 

CO SIĘ TAM KRYJE? - bardzo ciekawa seria książeczek z otwieranymi okienkami, na których znajdują się pytania o to co kryje się w danym okienku. Do wyboru mamy książeczki z takimi bohaterami jak: Barbie, Psi Patrol, Peppa Pig czy Strażak Sam. Bardzo podoba mi się taka koncepcja książeczek dla najmłodszych, ponieważ jest to świetny sposób na spędzanie wspólnego czasu - dziecko chętnie angażuje się i bierze udział w zabawie - zgadywance o  to co się kryje w środku.


PSI PATROL - Pieski w akcji - magazyn dla dzieci z dołączoną figurką, którą można samemu  rozłożyć i złożyć. Muszę przyznać, że to nasz hit - jest wiele wspólnej, fajnej zabawy z tymi małymi pieskami, które są ulubieńcami moich dzieci. 


Bajki na dobranoc, czyli książeczki Psi Patrol Pieski gotowe do pomocy i Peppa Pig Paczka przyjaciół z przedszkola. Wieczorem przed snem najczęściej sięgamy po książki z ulubionymi bohaterami, które opatrzone są barwnymi ilustracjami, które dzieci uwielbiają. 


Magazyny dla najmłodszych, czyli książeczki z zadaniami do wykonania - Psi Patrol, Peppa Pig czy też LOL,  w każdej ciekawe zadania, ilustracje i ulubieni  bohaterowie. Magazyn Peppa Pig z dołączonym brelokiem to nasz hit - świnkowe breloki są super. 

Komentarze

  1. Bardzo podoba mi się to, że powstają książki z ulubionymi bohaterami i są naprawdę świetne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Najmłodsi mają teraz obsesję na punkcie psiego patrolu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne propozycje dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają takie książeczki z ulubionymi postaciami

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka