Kolorowanki, zadania do wykonania dla przedszkolaków i książeczki dla najmłodszych

 Czas spędzony w domu warto wykorzystywać w efektywny sposób - świetnie nadają się do tego różnego rodzaju książeczki z zadaniami i kolorowanki dla najmłodszych, które można zamówić na stronie ksiazeczkibajeczki.pl - mamy tak do wyboru wiele ciekawych pozycji z ulubionymi postaciami z bajek. 

Zadania do ścierania, czyli książeczki ze specjalnym pisakiem i gąbeczką, dzięki czemu zadania można wykonywać wielokrotnie. Dla fanów Psiego Patrolu idealna będzie książeczka DINOAKCJA, gdzie obok piesków pojawiają się dinozaury. 

Peppa Pig - ZADANIA NA MEDAL, czyli magazyny z dołączonymi brelokami, muszę przyznać, że figurki są zachwycające - aż sama podkradłam Peppę wróżkę i doczepiłam ją do moich kluczy do domu. 

Książeczki - 525 naklejek - u nas to prawdziwy hit, moje dzieci uwielbiają naklejki, dlatego tak cieszą je tego typu książeczki. Podręczny format pozwala zabrać je z sobą w podróż, a naklejki są bardzo zajmujące. 

Zadania dla przedszkolaków, to nowość od Media Service Zawada i muszę przyznać, że zachwyciła mnie ta seria książeczek. Książeczka Nauka z Peppą to przyjemność jest przeznaczona dla dzieci w wieku 4-5 lat, a Wyzwania z zatoki przygód dla dzieci w wieku 5-6 lat, także są idealne dla moich dzieci i chętnie rozwiązują z nich zadania. 


Pokoloruj świat, czyli kolorowanki z ulubionymi bohaterami, a przecież chyba wszystkie dzieci uwielbiają kolorowanki. 


Magazyny dla dzieci z zadaniami - tego nigdy za wiele, a zadania są ciekawe i różnorodne, dzięki czemu pozwalają rozwijać dzieciom umiejętności z różnych dziedzin. 


Przyjaciele z bajki, czyli książeczki, które idealnie nadają się do czytania przed snem, tym bardziej, że bohaterami są bajkowi ulubieńcy. 

Komentarze

 1. Widzę samych znanych i lubianych bohaterów - Peppa, Psi Patrol. Super.

  OdpowiedzUsuń
 2. zaniedługo sama będę się zaopatrzać w takie ksiązeczki dla mojej siostrzenicy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze :) Jako dziecko uwielbiałam takie książeczki z kolorowankami czy naklejkami. Ale wtedy nie było takiego wyboru :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Peppa i Psi Patrol rządzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tego typu książeczki pozwalają miło spędzić czas i idealnie pasują na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten breloczek ze świnką Pepą jest naprawdę fajny. Też taki chcę!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka