Poznawanie liter i cyfr ze Świnką Peppą i Psim Patrolem - seria WIEM i JA

 Połączenie nauki, zabawy i ulubionych postaci z bajek to jest strzał w dziesiątkę. Wszystkie te cechy łączą w sobie książeczki z serii WIEM i JA dostępne na  ksiazeczkibajeczki.pl - razem ze Świnką Peppą i Psim Patrolem poznajmy litery, liczby i kolory. 

Sam liczę czy znam litery to idealne pozycje dla przedszkolaków, my właśnie jesteśmy na etapie utrwalania poznanych liter i cyfr, więc tego typu książeczki są do tego idealne. 

Świnka Peppa - Znam liczby, Znam litery, Znam kolory i kształty

Znam litery - książeczka pełna zadań z literami i miejscem do nauki pisania, idealna by utrwalić sobie poszczególne literki.

Znam liczby, czyli nauka liczenia i pisani cyfr ze Świnką Peppą.

Książeczka Kolorowe słowa pełna jest różnorodnych zadań, zarówno tych związanych z liczbami, cyframi, jak i logicznym myśleniem. Moje dzieci uwielbiają różnego rodzaju zgadywanki, labirynty i inne tego typu zadania na spostrzegawczość - zawsze chętnie je rozwiązują. 

W serii książeczek WIEM i JA! bardzo podoba mi się to, że wszystkie zadania są tematycznie związane z ulubionymi bohaterami - Świnką Peppą i Psim Patrole, dzięki temu dzieci jeszcze chętniej po nie sięgają i je rozwiązują. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka