Team Psi Patrol kontra Team Świnka Peppa - książkowe nowości dla najmłodszych

Ulubieni bohaterowie dziecięcych bajek zmieniają się dość szybko wraz z tym, jak dzieciom przybywa kolejnych miesięcy życia. Mając w domu dwójkę dzieci w różnym wieku mam w domu małego fana Świnki Peppy i małą fankę Psiego Patrolu - poniżej książkowe nowości dostępne na  ksiazeczkibajeczki.pl - idealne na jesienne wieczory w domu. 

TEAM ŚWINKA PEPPA 


Książeczki z półeczki "Peppa Pig Lot balonem" - bardzo fajna książeczka dla małych dzieci z pięknymi ilustracjami i małą ilością tekstu. Świnka Peppa wraz z całą rodziną wybiera się na pierwszy lot balonem - nie obędzie się bez niespodziewanych przygód. 


Historyjki z obrazkami "Peppa Pig Jeżynowa przygoda" - ciekawa rozwiązanie z okienkami w książeczce, w których znajdują się obrazki wraz z jakimś tekstem. Tego typu książeczka bardzo angażuje dziecko we wspólne czytanie i odkrywanie zawartości okienek.

TEAM PSI PATROL 


"Psi Patrol Leśna opowieść" - to opowieść z dreszczykiem, ponieważ jeden z piesków zmienia się w pieskołaka, a cała akcja książeczki rozgrywa się w nocy podczas biwaku piesków w lesie. 


Historyjki z okienkami "Psi Parol Pomocna ekipa" - pieski z psiego patrolu zawsze są gotowe do pomocy. W okienkach znajdziemy odpowiedź na to kto potrzebuje pomocy i dlaczego. 


Magazyn "Psi Patrol ZUMA wezwany do akcji", czyli zabawa na okrągło dzięki gazetce z dołączoną pędzącą figurką. Bardzo lubimy tego typu magazyny - wspólnie siadamy do nich i rozwiązujemy quizy, które się w nich znajdują. 


Figurki dołączone do magazynu można zbierać tworząc kolekcję pędzących figurek piesków z Psiego Patrolu. 

Komentarze

  1. Mój syn ma rok, więc nie zna jeszcze tych bajek. Patrząc już teraz na jego preferencję jestem pewna, że będzie wielbicielem Psiego Patrolu;)

    OdpowiedzUsuń
  2. My jesteśmy zdecydowanie team psi patrol :D Nawet na urodziny musiał być tort z Marshallem, bo jakby inaczej ;-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka