Klocki Popbo Blocs - idealny prezent dla malucha

Prezent dla dziecka, który zawsze się sprawdzi to klocki - wszystkie dzieci je kochają  i uwielbiają się nimi bawić. Ważne jest tylko to, aby dobrać je odpowiednio do wieku dziecka - dla tych najmłodszych pociech, które niedawno skończyły roczek odpowiednie będą klocki Popbo Blocs, które można znaleźć w sklepie MARKO, który oferuje tylko sprawdzone i bezpieczne dla dzieci produkty.

#MARKO #wybierzprezentpodchoinkęrazemzMARKO #MARKOpomocnikŚwiętegoMikołaja

Jakie klocki wybrać dla 1,5 rocznego dziecka?

Tutaj bardzo ważną kwestią jest to, aby wybrać klocki bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka. Klocki Popbo Blocs są dedykowane dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia i są dostosowane do umiejętności takiego dziecka.  Co ważne są one bezpieczne dla tak małych dzieci - dzięki temu, że są gumowe to dziecko nic sobie nimi nie zrobi, nawet jeśli weźmie je do buzi czy też postanowi  nimi rzucać w dal. Piękne kolory zachęcają do zabawy, klocki są miękkie dzięki czemu dziecko może bawić się nimi na wiele sposobów, przy czym jednocześnie  zdobywa nowe umiejętności. 


Co daje  dziecku zabawa klockami?

Rozwój motoryki dużej i małej to główny atut zabawy klockami, ale nie tylko. Dzięki wspólnej zabawie z rodzicami dziecko rozwija umiejętności językowe - choćby przez poznawanie kolorów i kształtów, umiejętności logiczne  - poprzez liczenie klocków przez rodzica, itd. Zabawa klockami pobudza również kreatywność i rozwija wyobraźnie. 


Wybór klocków na prezent z pewnością w pozytywny sposób wpłynie na rozwój dziecka. Jest to również świetny  sposób na wspólną zabawę i budowanie więzi z dzieckiem.


Komentarze

 1. Bardzo dobrze że te klocki są gumowe-takimi ,żaden maluch nie powinien sobie zrobić krzywdy 😃
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze mam problem z wyborem prezentów dla chrześniaka, także dziękuję za pomoc!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajne i bezpieczne zabawki coś dla nas. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Klocki wszelkiego rodzaju to zawsze trafiony prezent.

  OdpowiedzUsuń
 5. Klocki to najfajniejsza zabawka dla każdego malucha :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Klocki to najlepszy prezent, super zabawa rozwijająca kreatywność!

  OdpowiedzUsuń

 7. Super klocki, nie widziałam takich wcześniej :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka