Nie ma nudy - magazyn Mini Mini+ i inne gazetki dla dzieci

Gazetki i magazyny dla dzieci to bardzo fajny sposób na wakacyjną nudę, czy też na jakieś wakacyjne wyjazdy. Moja córeczka je uwielbia, co wcale mnie nie dziwi, bo ja sama jestem fanką kobiecych czasopism.  Duży wybór różnego rodzaju gazetek i książeczek dla dzieci z bohaterami ulubionych bajek ma wydawnictwo Media Service Zawada.

Magazyn MiniMini+ - idealny dla fanów bajek z tego kanału telewizyjnego, a że moje dzieci do nich należą, to ta gazetka idealnie trafiła w ich gust.  Magazyn jest pełen różnego rodzaju zagadek i zadań, które wspólnie rozwiązujemy. 


Peppa Pig - świnka Peppa to również ulubienica moich dzieci. W domu mamy całkiem sporo książeczek z Peppą, a magazyn Świnki Peppy regularnie kupujemy, jest on podzielony na kilka działów - czytamy, kolorujemy, tworzymy, które dzieci chętnie rozwiązują. 


Gazetka SIPER WINGS z prezentami - zestawem piłeczek i rakietkami do grania. Ta gazetka dała moim dzieciom wiele radości - chętnie bawiły się dołączonymi zabawkami.


Magic Pocket skarby z kieszonki - gazetka dla każdej małej dziewczynki z super dodatkami - figurka jednorożca, naklejki i wakacyjne tatuaże. Ta gazetka to idealny zestaw dla dziewczynki, tatuaże zrobiły furorę, podobnie jak i naklejki. 


 Książeczki z bajkami nickelodeon - Shimmer Shine, Rusty Rivets, Blaze, to tylko kilka propozycji bajkowych książeczek z ulubionych animowanych bajek. Więcej propozycji na  ksiazeczkibajeczki.pl - mojej córeczce najbardziej podoba się książeczka Shimmer Shine Domek dla lalek, dość  często czytamy ją przed snem. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka