Jakie krzesła wybrać do ogrodu?

Choć pogoda za oknem niezbyt wiosenna i niestety nie zachęca do tego by przebywać na zewnątrz, to jest to najlepszy moment by zaopatrzyć się w nowe krzesła ogrodowe   -  lada moment będziemy z nich korzystać bardzo często. Niezależnie od tego czy dysponujemy dużym ogrodem, tarasem, altanką czy chociażby tylko balkonem to krzesła ogrodowe są niezbędne - właśnie dlatego warto wybrać takie, które będą wygodne, funkcjonalne i ładne, bo przecież w ciekawie zaaranżowanej przestrzeni czas spędza się przyjemniej.


Plastikowe krzesła ogrodowe - jedna z najtańszych opcji, kiedyś bardzo popularne, ale obecnie zdecydowanie się już od nich odchodzi.


Drewniane krzesła ogrodowe - kojarzą się przede wszystkim z uroczym domkiem na wsi, idealnie będą wyglądały w otoczeniu gęstej roślinności i w naturalnej scenerii.


Krzesła ogrodowe z ratanu - obecnie bardzo popularne i modne, co mnie wcale nie dziwi, ponieważ są dostępne w  bardzo ciekawych formach i kolorach.


Metalowe krzesła ogrodowe - idealne do wykorzystania na balkonach i małych tarasach, najczęściej w zestawach z małym stolikiem.


Jakie krzesła ogrodowe macie lub planujecie kupić?

Komentarze

 1. Mnie najbardziej podobają się wiklinowe i drewniane 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. May mamy rattanowe - już 2-gi rok i świetnie się nam spisują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam ogrodu, ale bardzo podobają mi się drewniane i rattanowe meble :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dopiero w następnym roku będę szukać jakiś krzeseł do ogrodu :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka